TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Camouflage“ gerbėjai grupės lengvai nepaleido (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Baltai apsirengęs vokalistas, energingi šokiai scenoje, žiūrovų išprašyti du sugrįžimai į sceną bei žymiausi grupės kūriniai – tai buvo gegužės 19 d. „Camouflage“ koncerte Vilniuje.

Baltai apsirengęs vokalistas, energingi šokiai scenoje, žiūrovų išprašyti du sugrįžimai į sceną bei žymiausi grupės kūriniai – tai buvo  gegužės 19 d. „Camouflage“ koncerte Vilniuje.

Vakaro svečius apšildė visai neseniai albumą išleidusi grupė „Lemon joy“ . Tai jau antras kartas, kai šiai grupei tenka proga apšildyti  Vokietijos grupę „Camouflage“. Pirmasis kartas buvo 2006 m. Koncertą Igoris Kofas pradėjo žodžiais: „Sveiki atvykę į elektroninės romantikos vakarą!“ Skambant garsiems šūksniams bei plojimams nuskambėjo dainos: „Nekęsk manęs dar stipriau“, „Kažkada“,  „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Ne apie mus“. Publika grupei atsidėkojo garsiais plojimais.

Pasibaigus „Lemon joy“ pasirodymui, po trumpos pertraukos, į sceną lipo grupės „Camouflage“ nariai. Koncertas pradėtas daina „Suspicious love“. Pirmosios dainos nesulaukė audringos publikos reakcijos, daugelis žiūrovų pasiliko sėdimose vietose. Tik prie scenos susibūrę žmonės energingai šokinėjo bei kartojo grupės narių, norinčių užvesti vangiąją publikos dalį, rodomus judesius.

Koncertui įsibėgėjant vokalistas Marcus'as Meyn'as pasakojo, jog labai nedaug trūko, kad koncertas būtų buvęs atšauktas. Prieš 8 savaites, grupei koncertuojant Bratislavoje, Marcus'as energingai šokdamas scenoje susilaužė koją. Tad jis iškart atsiprašė publikos: „Nepykite, kad šiandien būsiu ne toks išprotėjęs, kaip visada.“ Tačiau Vilniuje vykusiame koncerte, žiūrint į scenoje energingai šokantį vokalistą, nebuvo galima pastebėti jokių kojos lūžio pasėkmių.

Koncerto atmosfera vis labiau kaito. Muzikantai scenoje pokštavo ir atrodė visiškai atsipalaidavę. Žiūrovai, didžiąją koncerto dalį nepalikę sėdimų vietų, dabar po truputį ėmė jungtis prie netoli scenos šokančių gerbėjų.

Koncerte nuskambėjo žymiausios dainos: „Suspicious Love“, „The Great Commandment“ , „Love Is A Shield“, „Me and You“, „Confusion“ , „I Can‘t Feel You“, „We Are Lovers".

Po beveik dvi valandas trukusio pasirodymo, grupė į sceną buvo iškviesta dar du kartus. Publika šėlo, sėdimose vietose buvę žmonės šoko atsistoję. Grupė „Camouflage“ su Vilniumi atsisveikino žodžiais: „Iki kito susitikimo!“

Grupė „Camouflage“ savo veiklą pradėjo 1983 m. Ji yra viena iš garsiausių elektroninės muzikos grupių pasaulyje. Neretai grupė dėl panašaus skambesio pavadinama Vokietijos „Depeche Mode“. 1987 m. debiutinis grupės singlas „The Great Commandment“ tapo didžiuliu hitu ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 Teksto autorė Vytautė Tavoraitė.

Nuotraukos Jorės Janavičiūtės.

VIDEO: Camouflage - Me and You
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt