Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Caribou“ įrodė, kad linksmintis galima ir pirmadienį (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasirodo, smagiai pašėlti galima netik savaitgalį, bet ir pirmadienį - menų fabrike „Loftas“ grojusio kanadiečių atlikėjo „Caribou“ koncerte netrūko nei žmonių, nei šėlsmo.

Akį traukiančios mirgančios vasarinės suknelės bei šortai, jokių eilių prie rūbinių, nes oras per šiltas, kad dar turėtum, ką nusirengti, muzika, kuriai grojant norisi tiesiog iškelti rankas ir šypsotis – kanadiečio „Caribou“ pasirodymas įrodė, jog linksmintis galima ir pirmadieniais.

Menų fabriko „Loftas” durys „Caribou” gerbėjams buvo atviros jau nuo 20h vakaro. Atėjusius kiek nustebino, jog už Dj pulto stovėjo ne „Mondayjazz“, kaip buvo žadėta, bet Manfredas iš „Metal on metal“. Tačiau daugeliui tai sukėlė tik nuostabą, bet ne nusivylimą.

Nors Manfredo grojama muzika ir sukėlė daugelio veiduose šypsenas ir lingavimus į taktą, publiką labiau viliojo erdvė lauke – juk keista dar saulei šviečiant būti tamsiame lofte.

Tačiau nutilus Manfredo grojamai muzikai, publika greitai užpildė beveik visą lofto erdvę.

Kaip lofte jau pasidarė įprasta, atidengus juodas užuolaidas į sceną užlipo taip ilgai lauktasis kanadienis „Caribou” su trimis muzikantais. Pasigirdus pirmosios dainos „Kaili ”akordams, klausytojai sujudo: kėlė rankas į viršų, kartu dainavo.

Publikai nujaučiant, jog pasirodymas artėja link pabaigos, gerbėjai pradėjo nerimauti, nejaugi neišgirsim žymiausių dainų – „Sun“, bei „Odessa“, tačiau greitai abejonės buvo išsklaidytos – publika išgirdo populiariausius hitus. Prasidėjo šokiai, beveik visoje lofto erdvėje, ko labai trūko „Caribou“ pasirodymo eigoje. Tačiau nors ir ne per visas dainas publika buvo tokia aktyvi, po kiekvieno kūrinio nuskambėdavo garsūs plojimai bei šuksniai.

„Caribou“ padėkojus už gerą vakarą ir nulipus nuo scenos, žiūrovai muzikantų nenorėjo paleisti, prasidėjo plojimai, prašantys pakartoti. Kaip ir buvo galima tikėtis, „Caribou“ su muzikantais grįžo į sceną, nes juk liko nesugrota daina „Sun“. Per šį paskutinį kūrinį, lofte buvo užkurta tikra pirtis, daina buvo žymiai pailginta, o mirgančios ekrane vaizdo projekcijos dar labiau leido įsijausti į grojamą muziką. Pasibaigus dainai publika liko stovėti netekusi amo. Štai taip su „Caribou“ publika ir atsisveikino.

Po koncerto kanadietis Daniel Victor Snaith, kuris ir slepiasi po „Caribou“ slapyvardžiu, bendravo su publika, dalino autografus bei fotografavosi su gerbėjais.

„Caribou“ labiausiai išpopuliarėjo 2010m. balandį išleidęs albumą „Swim “, už kurį gavo begalę apdovanojimų. O daina „Odessa“ skamba ir futbolo žaidime „FIFA‘11“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt