Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Chrisas Botti: „Nesitikėkite išvysti Micko Jaggerio judesių“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirštais spragsinti publika, nuo žmonių gausos įkaitusi salė, „The Rolling Stones“ pritariančioji vokalistė, jauna smuikininkė, 5-ių profesionalių muzikantų grupė bei vakaro žvaigždė – žymusis trimitininkas Chrisas Botti – visa tai išvysti ir išgirsti buvo galima ketvirtadinio vakarą Kongresų rūmuose.

Pirštais spragsinti publika, nuo žmonių gausos įkaitusi salė, „The Rolling Stones“ pritariančioji vokalistė, jauna smuikininkė, 5-ių profesionalių muzikantų grupė bei vakaro žvaigždė – žymusis trimitininkas Chrisas Botti. Visa tai pamatyti ir išgirsti buvo galima vasariškai šiltą ketvirtadienio vakarą Kongresų rūmuose „Ergo Jazz Sessions“ surengtame koncerte.

Koncertas prasidėjo laiku, scenoje pasirodžius kostiumu bei lakiniais batais pasipuošusiam, trimitininkui Chrisui Botti bei jo muzikantų grupei. Valandą su puse vykusio pasirodymo metu žiūrovams buvo pateikta staigmenų. Į sceną kelis kūrinius atlikti buvo pakviesta jauna, tačiau labai talentinga smuikininkė. Taip pat scenoje, didelei žiūrovų nuostabai, pasirodė „The Rolling Stones“ pritariančioji vokalistė, kuri privertė publiką linguoti į taktą ir garsiai ploti. Pristatymas atlikėją trimitininkas C.Botti juokavo, jog nors scenoje ir bus „The Rolling Stones“ pritariančioji vokalistė, jis Micko Jaggerio („The Rolling Stones“ vokalistas - aut. past.) judesių scenoje nedemonstruos.

Pritariančioji vokalistė tryško gera nuotaika: scenoje šoko, linksmino muzikantus, demonstravo nuostabias savo balso galimybes, gyrė Vilniaus miestą ir išreiškė liūdesį, jog negali čia pabūti ilgiau. Jai ketvirtadienio vakarą buvo skirtos bene garsiausios žiūrovų ovacijos.

Pats Chrisas Botti demonstravo profesionalumą: maloniai bendravo su publika, atliko žymiausius kūrinius, tokius kaip: „Emmanuel“, „Flamenco Sketches“, „Hallelujah“ bei, žinoma, koncertą baigė su daina „My Funny Valentine“. Taip pat atlikėjas pasakojo istorijas iš savo muzikinių turų, Vilnių pavadino vienu iš gražiausių miestų, kuriame jam labiausiai patinka senamiestis. Kadangi muzikantas jau ne pirmą kartą lankosi Vilniuje jo žodžiai skambėjo tikrai įtikinamai.

Paskutiniu koncerto kūriniu buvo pasirinktas „My Funny Valentine“, kurį Chrisui Botti kartu su legendiniu muzikantu Herbie Hancock, teko atlikti ir Baltuosiuose rūmuose prezidentui Barackui Obamai. Publika plojo atsistojusi, o muzikantams palikus sceną, žiūrovai išsiskirstė su pačiomis geriausiomis emocijomis.

Martyno Siruso / adfoto.lt nuotr.

VIDEO: MY FUNNY VALENTINE-----CHRIS BOTTI
VIDEO: Hallelujah Chris Botti in Boston
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt