Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 25d. 10:01

Dailiojo čiuožimo čempionai tapo aktoriais

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Lapkričio 24 dieną Klaipėdos Švyturio arenoje pasirodė olimpiniai ir pasaulio čempionai, Europos bei planetos dailiojo čiuožimo čempionato prizininkai. Dailiojo čiuožimo atstovai...

Lapkričio 24 dieną Klaipėdos Švyturio arenoje pasirodė olimpiniai ir pasaulio čempionai, Europos bei planetos dailiojo čiuožimo čempionato prizininkai. Dailiojo čiuožimo atstovai tą vakarą spalvingame spektaklyje „Small stories of A BIG CITY“ klaipėdiečius džiugino ne tik puikiais techniniais pasirodymais, bet ir teatrališkais vaidmenimis.

Prieš koncertą...

Visiems patinka atvykus į renginį išvysti puikiai suderintus atlikėjų judesius, stebėti ryškias šviesas bei išgirsti puikiai skambančią muziką. Čiuožėjams muzikinį foną sukūrė gyvai skambanti muzika, kurią atliko trys dainininkai, smuikininkas bei saksofonistas. Tačiau, kad žiūrovai galėtų visu tuo džiaugtis, koncerto dalyviai bei režisieriai turi įdėti nemažai darbo. Įdomu būtų pamatyti, kaip viskas atrodo iki tol, kol atlikėjai, pasidabinę ryškiaspalviais kostiumais, iščiuožia pasirodyti laukiančiai publikai. Klaipėdos Švyturio arenoje visą šeštadienio popietę dailiojo čiuožimo atstovai miklino kojeles ir repetavo paskutines scenas, kad žiūrovams padovanotų nepriekaištingą pasirodymą.

Pirmasis Jogailės koncertas

Šis šeštadienis ypatingas jaunajai čiuožėjai – Jogailei Aglinskytei. Tai pirmasis jos pasirodymas prieš tūkstantinę minią. Visos repeticijos metu šalia mergaitės buvo jos mama, kuri kaskart paaiškindavo jaunajai atlikėjai, ko iš jos prašo režisierius, nes Jogailė nesupranta rusų kalbos. Jogailei vos septyneri, o čiuožti mergaitė pradėjo būdama šešerių metų, paskatinta mamos. Ši čiuožėja dar lanko ir muzikos mokyklą, kasdien ant ledo praleidžia po dvi valandas. Jogailės mama šyptelėjo, kad laisvi lieka tik savaitgaliai, bet to užtenka. Nors tai pirmasis Jogailės pasirodymas, mama prasitarė, kad mergaitė jaudulio lyg ir nejaučia, tačiau pati mama jaudinasi be galo.

Kaip mažajai dailiojo čiuožimo atstovei pavyksta įkūnyti Mašos vaidmenį, o kitiems dailiojo čiuožimo čempionams atlikti akrobatinius numerius bei tapti teatro atstovais Lietuvos publika dar galės pamatyti Vilniaus Pramogų arenoje lapkričio 26 dieną bei lapkričio 28 dieną – Kauno Žalgirio arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt