Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainuojamoji poezija sutraukė minią žmonių (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Kauno senamiestyje vyko priešpaskutinis „Senamiesčio žiogo" koncertas, kuris žiūrovus kvietė paklausyti melodingų ir gerai nuteikiančių dainuojamosios poezijos kūrinių.

Ketvirtadienio vakarą Kauno senamiestyje vyko priešpaskutinis „Senamiesčio žiogo" koncertas, kuris žiūrovus kvietė paklausyti melodingų ir gerai nuteikiančių dainuojamosios poezijos kūrinių. Į koncertą susirinko didžiulė minia žmonių, kurių eilė nusidriekė prie įėjimo į Ryšių istorijos muziejaus kiemelį.

Koncertą pradėjo Mykolas Jokubauskas, kuris sakėsi bijojąs groti, tačiau galiausiai jam tai labai patiko. Prieš kiekvieną savo dainą vaikinas papasakodavo jos kilmę bei prasmę. Pavyzdžiui, vienas jo kūrinių buvo parašytas pabendravus su benamiais žmonėmis, o bendra dainų tematika atspindėjo įvairias egzitencines gyvenimo problemas. Atlikėjas buvo itin savikritiškas, nes nuolat atsiprašinėjo, jog neklauso balsas ar nedera stygos, tačiau jo švelnios, lyriškos dainos paliko įspūdį žiūrovams.

Antrieji į sceną lipo Zala ir Driukas. Jų stilius buvo panašus į pirmojo atlikėjo, tačiau dainos greitesnės, o atlikimas stiprus bei įkvepiantis. Vokalistas juokaudamas prisipažino, kad jų dainų temos siauros: „apie meilę, moteris, na dar apie gyvulius". Stiprus, ausiai malonus balsas nepaliko abejingų ir po pasirodymo atlikėjai buvo palydėti gausiai plojimais ir daugybe gerbėjų gėlių.

Po pertraukos scenoje pasirodė Gediminas Storpirštis su grupe. Pirmiausia atlikėjas pasidžiaugė, kad koncertuoja Kaune, o paskui supažindino su gausia komanda, kuri koncerto metu pristatė savo naują albumą.

Koncerto pabaigoje pasirodė labiausiai visų laukta grupė - tai „Liūdni slibinai", iš kitų atlikėjų išsiskyrę per kraštus trykštančia energija bei nuotaikingomis dainomis, kurių vien pavadinimai kėlė šypseną: „Pieno fabrikas", „Kaip svarbu valgyti sriubą" ir t.t. Nuo pat pirmos buvimo scenoje minutės jie kėlė nuširdų juoką, demonstratyviai tvarkęsi scenoje bei prisistatę kaip „nepripažintas mitologinis darinys". Grupės pasirodymas labai tiko koncerto finalui, nes žiūrovai buvo sužavėti atlikėjų humoro jausmu, ironijos kupinomis dainomis bei kokybišku pasirodymu.

Nuotraukos Linos Pankratjevaitės

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt