Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 28d. 14:57

Dar vienomis grupės „Rasabasa“ sugrįžtuvėmis tapo „Menų Spaustuvės“ scena (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gegužės 27-osios vakarą, po pusės metų pertraukos grupė „Rasabasa“ vėl nudžiugino savo klausytojus Lietuvoje išskirtiniu pasirodymu.

Gegužės 27-osios vakarą, po pusės metų pertraukos grupė „Rasabasa“ vėl nudžiugino savo klausytojus Lietuvoje išskirtiniu pasirodymu. Grupė kurios kūryba yra sunkiai įspraudžiama į kokius nors žanrinius rėmus šį kartą savo pasirodymo lokaciją pasirinko „Menų Spaustuvę'“.

Gausų būrį nepamiršusių ir susirinkusių, scenoje pasitiko elektroninės- akustinės muzikos atlikėjas Markas Palubenka. Jis stebino publika ne tik gyvu pasirodymu, bet ir interpretaciniais sugebėjimais, kurių prireikė dėl iškilusių technikos nesklandumų. Publika aktyviai palaikė ir akomponavo šiam one man band atlikėjui scenoje.

Po maždaug pusvalandį trukusio gyvo apšilimo, žiūrovai dar nekantriau laukė ,,Rasosbasos“, būtent dėl kurios ir susirinko į ,,Menų Spaustuvės“ juodąją salę. Į sceną pirmieji pakilo keturi norvegai – Rasos Basos grupės muzikantai. Tik po kurio laiko, jau įsibėgėjus muzikos ritmui pasirodė ir pati grupės vokalistė Rasa Bubulytė.

„Rasabasa“ klausytojams dovanojo ne tik, vieniem daugiau, kitiem mažiau žinomas dainas „You Give Me“, „Spalvos“, „Ošia“ bei kitus kūrinius, bet ir labai nuoširdžius intarpus tarp dainų, kai pati grupės vokalistė Rasa dėkojo atėjusiems, dedikavo savo dainas artimiems draugams ir su susirinkusiais dalinosi savo įspūdžiais.

Po valandos trukmės energijos nestokojusio ir stipraus pasirodymo „Rasabasa“ šį vakarą nusprendė užbaigti lyriška daina – „Lopšinė“ ir nudžiuginti publiką žinia apie greitai šviesą išvysiančiu nauju grupės albumu. Koncertui pasibaigus susirinkę žiūrovai apdovanojo grupės narius gausiais plojimais, kurie nutilo tik tuomet kai grupė dar kartą grįžo į sceną. Taigi susirinkusieji pradėjo skirstytis tik tuomet kai Rasa Basa dar kartą atliko, pasak jų, geriausia savo dainą – „Ošia“...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt