Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Demis Roussos galvoje skamba rokenrolas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Net penkis koncertus Lietuvoje rengiantis graikų šeimoje Egipte gimęs atlikėjas Demis Roussos penktadienio popietę sostinės viešbutyje „Ramada“ dalyvavo spaudos konferencijoje, kur atsakinėjo į žurnalistų pateiktus klausimus. Atlikėjas pasakojo apie ilgametę patirtį scenoje, atviravo apie svajones ir turimus planus.

Net penkis koncertus Lietuvoje rengiantis graikų šeimoje Egipte gimęs atlikėjas Demis Roussos penktadienio popietę sostinės viešbutyje „Ramada“ dalyvavo spaudos konferencijoje, kur atsakinėjo į žurnalistų  pateiktus klausimus. Atlikėjas pasakojo apie ilgametę patirtį scenoje, atviravo apie svajones ir turimus planus. Vis dėlto ne į visus spaudos atstovų klausimus buvo atsakyta.

Šiais metais 60 koncertų planuojantį atlikėją į Lietuvą atlydėjo dukra. Paklaustas, kuo skiriasi keliavimas su šeimos nariais, dainininkas tikino esminio skirtumo nematąs, tačiau dukra smarkiai palengvinanti jo keliones, mat užsiima atlikėjo vadybiniais reikalais. Demis Roussos konferencijos metu drąsiai vadino save klasiku – pasak jo, 40 metų trunkanti muzikinė karjera yra puikus to įrodymas. Ir nors muzikantas laikomas rimtosios muzikos atstovu, paties atlikėjo teigimu, jo galvoje vyrauja rokenrolas: „Tai – gyvenimo būdas, o ne muzikos stilius“, – teigė dainininkas.

Atlikėjas atviravo, kad kaip ir prieš 40 metų, taip ir dabar vis dar jaudinasi lipdamas į sceną. Tiesa, šiandien kamuoja kitoks jaudulys: „Šiandien aš noriu, kad scenoje viskas būtų puiku. Kad žmonės liktų patenkinti. Prieš lipdamas į sceną patiriu adrenaliną“, – tikino D.Roussos. Kalbėdamas apie pasiruošimus pasirodymams vyras teigė, kad ruoštis reikia galvoje, mintimis. Kartu su simfoniniu orkestru Lietuvoje koncertuojantis atlikėjas tikino nematąs didelio skirtumo, kam grojant dainuoti – grupei ar orkestro muzikantams.

D.Roussos tikino nesustosiantis muzikuoti tol, kol pajėgs. Ir nors karjeroje turi pertraukų, jo muzikos klausantys žmonės verčia atlikėją judėti pirmyn. Dainininkas tikino, kad galėtų dainuoti kad ir dviems klausytojams: „Galiu groti dviems, galiu groti didžiulei publikai. Svarbiausia, kad jiems patiktų. O jei į koncertą ateina mažai žmonių, tai – organizacijos problema“, – tikino jis.

Paklaustas, ar turi svajonių, D.Roussos atsakė: „Tikiuosi, kad turiu. Kas kitas, jei ne svajonės, skatina tobulėti?“ Nors ir prašytas, dainininkas atsisakė atskleisti tolimesnius savo planus – vietoj to jis siūlė užsukti ir pasižiūrėti. Ar dar sugrįš į Lietuvą atlikėjas tikino nežinąs – tai priklauso nuo to, ar Lietuvos renginių organizatoriai rodys iniciatyvą.

Konferencijos metu estrados legenda buvo paprašytas įvertinti šių laikų žymiausius muzikos atlikėjus. Pasak jo, šiandien scenoje yra talentų, tačiau jiems išsilaikyti sunku. Atlikėjas atkreipė dėmesį į realybės šou gaminamus „žvaigždūnus, kurie, norėdami išlikti žinomi, turi itin stengtis.

Spaudos konferencijos metu skambėjo ir lengvo pobūdžio klausimai: dar konferencijos pradžioje 64-metis unikalaus balso savininkas, paklaustas, kaip jam patinka lietuviški orai, puolė purtyti galvą – dainininkui nepatinka vilniečius užklupęs lietus ir šalti orai. D.Roussos tikino iš gerbėjų dovanų negaunantis – tik gėles, o ir balso specialiai neprižiūrintis: „Kiaušinių negeriu. Aš juos valgau virtus“, – juokavo atlikėjas, paklaustas, ar praktikuoja tokį balso gerinimo metodą.

Ir vis dėlto ne į visus žurnalistų klausimus D.Roussos ryžosi atsakyti – žurnalistei pradėjus klausimą apie atlikėjo svorį šis neleido jai baigti sakydamas, kad ši tema – seniai išsemta, yra nebemadinga ir nesvarbi.

Demis Roussos koncertų grafikas:

Balandžio 09d. – Panevėžys

Balandžio 12, 16d. – Kaunas

Balandžio 14d. – Vilnius

Balandžio 18d. – Šiauliai

Nuotraukos: Manto Černiausko

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt