TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Devintasis bardų festivalis „Tai – Aš“: tyla prieš audrą

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus mokytojų namų rengiamas Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - Aš" spalio 17 - 23 d. vėl kviečia į koncertus visoje Lietuvoje. Nors šiųmetinis „Tai - Aš" - tarsi tyla prieš audrą (jubiliejinį, dešimtąjį festivalį), savo kūrybos vaisiais su klausytojais dalinsis gausus būrys gerai žinomų Lietuvos atlikėjų: Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis, Andrius Kulikauskas, Virgis Stakėnas, Domantas Razauskas, Giedrius Arbačiauskas, Ieva Narkutė, „Saulės broliai", pirmą kartą šiame festivalyje autorinį koncertą surengsiantis aktorius Rolandas Kazlas ir kiti.

Vilniaus mokytojų namų rengiamas Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai - Aš" spalio 17 - 23 d. vėl kviečia į koncertus visoje Lietuvoje.

Nors šiųmetinis „Tai - Aš" - tarsi tyla prieš audrą (jubiliejinį, dešimtąjį festivalį), savo kūrybos vaisiais su klausytojais dalinsis gausus būrys gerai žinomų Lietuvos atlikėjų: Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis, Andrius Kulikauskas, Virgis Stakėnas, Domantas Razauskas, Giedrius Arbačiauskas, Ieva Narkutė, „Saulės broliai", pirmą kartą šiame festivalyje autorinį koncertą surengsiantis aktorius Rolandas Kazlas ir kiti.

Išskirtinį bardų pasirodymą su Šv. Kristoforo orkestru „Jūs to negirdėjot...", praėjusiais metais sulaukusį itin didelio vilniečių dėmesio, šiemet turės progą išvysti ir įvertinti Kauno publika.

Aktoriaus ir dainininko A. Kaniavos gerbėjai dar negirdėtų jo dainų versijų kartu su pučiamųjų orkestrėliu galės pasiklausyti autoriniame koncerte puikia akustika ir pakilia atmosfera garsėjančioje Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Joje tradiciškai vyks ir didieji festivalio koncertai.

Autorinius pasirodymus taip pat surengs svečiai iš užsienio: vienintelis Kremliuje koncertavęs Rusijos bardas Viktor Tretjakov, lietuviško kraujo turintis ir pirmą kartą protėvių žemėje viešėsiantis JAV atlikėjas David Tamulevich su kolega Michael Hough bei trio iš Portugalijos.

Naujų vėjų į dainuojamosios poezijos mylėtojų širdis atneš atlikėjų iš Prancūzijos, Bulgarijos, Ispanijos, Švedijos, Danijos, Škotijos, Latvijos dainos. Jas bus galima išgirsti ne tik Šv. Kotrynos bažnyčioje, bet ir apsilankius „Tamstoje", „Mediume" ar festivalio koncertuose kituose Lietuvos miestuose: Gargžduose, Varėnoje, Šiauliuose, Telšiuose, Dieveniškėse, Širvintose, Veisiejuose, Pasvalyje, Daugpilyje, Skapiškyje.

Be dėmesio neliks ir jaunieji kūrėjai: norintys tapti dainuojamosios poezijos atlikėjais galės mokytis „Kūrybinėse dirbtuvėse" ar sudalyvauti „Naktinėjimuose".

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt