Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 3d. 14:16

Domantas Razauskas kartu su grupe pristatys naują albumą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Jau pusę metų žinomas bardas, pirmasis Vytauto Kernagio vardo gitaros laureatas Domantas Razauskas, važinėja po Lietuvą pristatydamas savo naujausią programą. Jos pavadinimas keičiasi su kiekvienu koncertu. Kokia tai programa? Paslaptinga ir užburianti, tiesi ir kreiva naujų ir senų dainų programa. Viena jos pusė – smuikininkas virtuozas Simas Butavičius, kita – bosininkas šamanas Paulius Rukas. Tai kas lieka – Domantas Razauskas su gitara ir eilėmis.

Jau pusę metų žinomas bardas, pirmasis Vytauto Kernagio vardo gitaros laureatas Domantas Razauskas, važinėja po Lietuvą pristatydamas savo naujausią programą. Jos pavadinimas keičiasi su kiekvienu koncertu. Kokia tai programa? Paslaptinga ir užburianti, tiesi ir kreiva naujų ir senų dainų programa. Viena jos pusė – smuikininkas virtuozas Simas Butavičius, kita – bosininkas šamanas Paulius Rukas. Tai kas lieka – Domantas Razauskas su gitara ir eilėmis.

Trijulė metų sandūroje įrašė naują albumą, prie kurio suvedimo šiuo metu dirba garso režisierius Mantas Tamulionis. Būtent šio albumo dainos („PVM“, „Išgyvenimo“, „Tamsioji Mėnulio pusė“, „Žvaigždžių spygliai“, „Budėjimas“, „Vėjas per tavo kelius“ ir kt.) ir sudaro programos pagrindą. O šalia skamba ir senos, naujai gyvybei prikeltos dainos.

Kiekvienam koncertui Domantas Razauskas su grupe repetuoja atskirai, dainų aranžuotės kiek pakeičiamos, įtraukiama ir naujų dainų, repetuojami šokiai. Pavyzdžiui, paskutinio trijulės koncerto, Panevėžio muzikiniame teatre, metu, smuikininkas Simas surengė vandens šou, tuo nustebindamas net ir kolegas scenoje.

„Mūsų soliniai koncertai Kaune visada yra ypatingi. Per 10 metų atsimenu kiekvieną iš jų, nes Kaune būtinai nutinka kas nors žavaus ir netikėto. Tu ir publika tampi vienas žmogus“,  - sakė D.Razauskas. Kūrėjas unikalus tuo, jog per 10 muzikinės ir poetinės veiklos metų apsiėjo be prodiuserių, vadybininkų, reklaminių kampanijų ir aktyviai pasisakė prieš muzikos suvaržymą autorinėmis teisėmis. Visi prie albumo dirbę žmonės darė tai nemokamai.

Balandžio 12 d. 19 val., Nautilus laisvalaikio namuose, Kaune, Domantas Razauskas, kartu su grupe pristatys savo naująjį albumą kauniečiams bei miesto svečiams. Albumas turėtų pasirodyti jau visai netrukus ir bus platinamas nemokamai internetinėje erdvėje, kiek vėliau bus išleistas ir CD pavidalu. Jo pavadinimas kol kas laikomas griežtoje paslaptyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt