Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvūr Kralovė zoologijos sodas: pažintis su Afrikos gyvūnija (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Tai 73 hektarų teritorija, kurioje įsikūrę daugiau nei 2300 gyvūnų.

Čekijoje teko susipažinti ne tik su alaus gamybos tradicijomis, tačiau ir pabuvoti kituose šios šalies objektuose.

Vienas iš jų – Dvūr Kralovė zoologijos sodas, įsikūręs visai netoli Lenkijos, Dvūr Kralovė prie Labės. Tai 73 hektarų teritorija, kurioje įsikūrę daugiau nei 2300 gyvūnų.

Didžiausią įspūdi paliko drambliai, kurių iki šiol neteko matyti (nors ir nedrįso iš arčiau pasirodyti), surikatos, kurios užsilipę ant aukščiausio kalnelio stebi ar netyko pavojus, zebrų ir žirafų gausa, papūgos, kurių balsas girdėjosi ir tolo.

Vaikštant po teritoriją gali pasirodyti, kad skirtinguose garduose tie patys gyvūnai, tačiau vien zebrų čia yra kelios rūšys.

„Safari“ viešbutis

Itin šaunus sumanymas – viešbutis zoologijos sodo teritorijoje. Norint apeiti tokią didelę teritoriją ir pamatyti visus gyvūnus verta apsistoti jame. Kambariai turi zoologijos sodo gyvūnų akcentų: liūtukų paveikslai, patalynė puošta įvairiausiai gyvūnėliais. Naktį iš zoosodo sklinda gyvūnų garsai.

Viešbučio lankytojai turi unikalią galimybę pamatyti gyvūnus bet kada: patekti į zoologijos sodą galima ir ne darbo laiku. Labai smagūs ramūs vakarai, kai zoologijos sode būna labai mažai žmonių.

Safario linksmybės

Zoologijos sodas turi ir smagių atrakcijų – Safari autobusais, kuriais važiuojant stebimi gyvūnai iš arčiau. Apvažiuojama itin didelė teritorija, kur negalima vaikščioti (dėl laisvai vaikščiojančių gyvūnų). Autobusai kursuoja  visą dieną ir net vakarais vyksta naktinis Safaris. Šią vasarą maršrutą galima bus apvažiuoti ir savo automobiliu.

Sodo darbuotojai pasakojo, kad būna ir linksmų nutikimų. Kartais pasimeta žmonės, o kartais koks gyvūnas pabėga iš savo narvo ir vaikšto po zoologijos sodą.

Vienas iš keisčiausių jų ir liūdnai pasibaigęs – naktinio safario metu be drabužių lankstanti mergina. Kažkodėl išlipusi iš autobuso ir nusimetusi drabužius, klaidžiojo po teritoriją, kurioje įsikūrę gyvūnai. Jos gyvybę išgelbėjo tik šieno ėdžios, kuriose ji pasislėpė nuo ją puolusio gyvūno. Mergina patyrė tik nesmarkius sužalojimus.

Tokie kontrastai kaip zebras pienių lauke ir zoologijos sodo sienos išduoda, kad esame ne Afrikoje, tačiau norint susipažinti su įvairiausiais šio žemyno gyvūnais nevykstant į tolimąją šalį, tai puiki galimybė.

Daugiau šios kelionės po Čekija nuotraukų galima rasti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Zoologijos sodas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt