Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Džiazo grietinėlė (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus rusų dramos teatrą drebino grupės, priklausančios tikrai džiazo „grietinėlei“.

Tekstas: Auksė

Šeštadienio vakarą Vilniaus rusų dramos teatrą drebino grupės, priklausančios tikrai džiazo „grietinėlei“.

„Jan Maksimowich group“ šį vakarą atsiskleidė spalvingu skambesiu. Greta tradicinių instrumentų šiai nepaprastai šviežiai muzikai buvo pasitelkti ir elektroniniai garso efektai. Patys muzikantai teigė, kad nori melodijoms suteikti kuo daugiau ekspresijos ir įvairovės. Šį vakarą jie įrodė savo universalumą muzikoje ir leido pasinerti į muzikos nešamą srovę. Buvę J.Maksimovičiaus koncertuose žino, jog ekspresijos ir įvairovės šiam muzikantui ir šiaip netrūksta, tačiau buvo labai įdomu išgirsti atsinaujinusį muzikanto kolektyvą.

Robert Glasper Trio pateikė puikų pavyzdį kaip „išgręžti“ visus savo sugebėjimus. Amerikos džiazo „grietinėlės“ atstovai – tai pavydėtinai lengvai balansuojantys tarp klasikinio džiazo ir hiphopo. Šis trio stebino savo gebėjimais ir savo muzika surado raktą į daugelio klausytojų širdį. Apie patį R.Glasperį sklinda vien geri atsiliepimai: apie juos teigiamai rašė ne tik „New York Magazine“, abejingi neliko ir džiazo kritikai bei „The Telegraph“ apžvalgininkai.

Šis koncertas, kaip ir kiti, nepaliko abejingų džiazo muzikai. Jos galima klausytis ir klausytis, ypač kai groja tokios nuostabios grupės. Kiekvienas koncertas gali pasigirti žiūrovų gausumu, nes salė buvo sausakimša ir niekam nebuvo svarbu, ar sėdi patogioje kėdėje, ar tiesiog ant žemės, ar stovi atsirėmę į sieną. Muzika kompensavo viską ir labai džiugina šio renginio organizatorių darbas – belieka tik ateiti ir mėgautis teikiamais malonumais.

Sekmadienį vyks paskutinis „Mama Jazz 2010“ festivalio koncertas, kurio metu gros ne mažiau garsūs Jay Phelps, Sebastian Weiss, Robin Aristorenas, Rick James, Marijus Aleksa bei Gerald Clayton trio. Tikimės puikių įspūdžių, kurių tikrai netrūko iš jau vykusių koncertų. Taip pat sekmadienį vyks ir paskutinis „Jam session“, kurio metu gros garsios grupės, stebinančios savo gebėjimais bei improvizacijomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt