TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eisena „Mes už vieningą Europą“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 1-ąją jaunimas, nešinas visų Europos Sąjungai priklausančių šalių vėliavomis, išreiškė ne tik džiaugsmą, jog prieš 7-erius metus Lietuva tapo Sąjungos nare, bet taip pat ragino Europos Sąjungą būti VIENINGA.

Gegužės 1-ąją, Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dieną, Jaunųjų liberalų aljansas kartu su Jaunųjų konservatorių lyga paminėjo eisena Vilniaus Gedimino prospektu.

Jaunimas nešinas visų Europos Sąjungai priklausančių šalių vėliavomis išreiškė ne tik džiaugsmą, jog prieš 7-erius metus Lietuva tapo Sąjungos nare, bet taip pat ragino Europos Sąjungą būti VIENINGA. „Europoje yra daugiau nei 27-ios valstybės, todėl ES plėtra turėtų nesustoti pusiaukelėje. Europa be sienų, toks tūrėtų būti šios Sąjungos tikslas,“ – teigia Jaunųjų liberalų aljanso pirmininko pavaduotojas ir vienas iš eisenos organizatorių Lukas Kaleinikovas.

Su savimi renginio dalyviai nešėsi ir šalių kandidačių į Europos Sąjungą vėliavas, taip siekdami parodyti, jog Europos Sąjunga tūrėtų rasti galimybių plėsti narių skaičių. „Vienybė, lygybė, tolerancija... tai vieni iš kertinių geros Sąjungos ramščių. Tik kartu galime pasiekti, jog Europa taptų gražia darnia šeima, kurioje galėtų sugyventi visų Europos valstybių piliečiai,“ – pritardami kolegai teigė Jaunųjų liberalų aljanso pirmininkas Artūras Laktionkinas bei Jaunųjųkonservatorių lygos Vilniaus filialo pirmininkas Adomas Bužinskas.

JLA informacija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt