Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje įvyko literatų klubo susitikimas(nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors spalio 8-ąją spaudė šaltukas, ištikimi poezijos mėgėjai gausiai būrėsi į jaukiai įrengtą Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos salę. Joje vyko Elektrėnų literatų klubo „Strėva" susitikimas ir naujos knygos „Saulėtekio toliai " pristatymas.

Nors spalio 8-ąją spaudė šaltukas, ištikimi poezijos mėgėjai gausiai būrėsi į jaukiai įrengtą Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos salę. Joje vyko Elektrėnų literatų klubo „Strėva" susitikimas ir naujos knygos „Saulėtekio toliai " pristatymas.

Šis klubas jau gyvuoja dešimt metų. „Atrodo daug, bet kai pagalvoji, regis, mažai..." - sakė šio klubo pirmininkė V.Dobrovolskienė. Per tą laiką klubas patyrė ir netekčių, tad tylos minute buvo pagerbti žmonės, nebegalėję prisidėti prie šio gražaus susitikimo.

Toliau vyko Elektrėnų „Versmės" gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos Janinos Nikoliukienės mokinių pasirodymas - kompozicija „Kai žodžiai išeiną į kelią" sulaukė gero įvertinimo. Kompozicijoje liejosi pačių literatų kurtos eilės apie gyvenimą, apie meilę, apie skausmą ir, žinoma, apie laukimą.

Vėliau literatai buvo kviečiami paskaityti ar padeklamuoti savus eilėraščius. Vienas vyresnio amžiaus poezijos kūrėjas prasitarė, kad gailisi, jog nebegali atmintinai pasakyti eilėraščio, bet džiaugiasi, jog susirinko pasiklausyti net tik vyresnio amžiaus žmonės, bet ir savo laiko nepagailėjo jaunimas. Pabaigoje viso renginio rodėsi, kad kiekvienas išeinantysis išsineša tik gerus prisiminimus. Kiekvienas ten buvęs savo širdį papildė švelnumu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt