Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Elektrėnuose vėl griaudės „Kino naktys“

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais metais ,,Kino naktys" startuos su filmu ,,No Strings Attached '' (liet. ,,Be įsipareigojimų"). Filmas prasidės 22.30 val. ir vyks vidiniame Elektrėnų kultūros centro kiemelyje.

Niekas nedrįso garsiai pasvajoti, kad dar 2009 metų liepos mėnesį Arnoldo Vaitkūno inicijuotas renginys ,,Kino naktys" taps tradicija. ,,Kino naktys", tai renginys, kur į vieną vietą suplūsta  įvairaus amžiaus žmonės dėl bendro tikslo naktį, po atviru dangumi pažiūrėti įdomų filmą. Likus savaitei prieš filmo rodymą socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paskelbiama, koks filmas bus rodomas ir pridedamas jo aprašymas.

Elektrėnai yra mažas miestelis, todėl šis renginys buvo sutiktas su itin dideliu susidomėjimu ir džiaugsmu, ypač jaunimo tarpe. Septyniolikmetis Markas paklaustas apie tai, kaip jautėsi sužinojęs, kad vyks ,,Kino naktys" sakė : ,,Pamenu labai džiaugiausi, galvojau pagaliau ir Elektrėnuose kažkas vyksta, kas skirta jaunimui! ".

Susidomėjimą įrodo ir rekordiškas į seansą susirinkusių žmonių skaičius net 350!  Kad įvyktų ,,Kino naktys" reikia surinkti žmonių parašus, nes jos vyksta ramybei skirtomis valandomis vidiniame kultūros centro kiemelyje. Netoli jo stovi daug daugiabučių, kuriuose gyvena nemažai senyvo amžiaus žmonėmių, kuriems nepatinka stiprus garsas ir ramybės drumstimas. Todėl organizatoriai privalo būti labai taktiški, kad surinktų tuos parašus.

Džiaugiasi organizatoriai, kad nors Elektrėnų kultūros centro direktorius palaiko jaunimo idėją ir noriai skolina aparatūrą ,,Kino naktims".

Šiais metais ,,Kino naktys" startuos su filmu ,,No Strings Attached '' (liet. ,, Be įsipareigojimų"). Filmas prasidės 22.30 val. ir vyks vidiniame Elektrėnų kultūros centro kiemelyje. Bus galima atsinešti maisto, o norintieji galės atvažiuoti su mašina ir filmą stebėti sėdėdami joje. Renginys yra nemokamas!

P.s kviečiami visi, kurie mėgsta kiną!

Žemėlapis, kaip nuvykti iki Elektrėnų kultūros centro: http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt

Facebook nuorodą į renginį : http://www.facebook.com/event.php?eid=237302142964123

VIDEO: Romantinės komedijos „Be įsipareigojimų“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt