Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Emiras Kusturica ir „No Smoking orchestra“: Eik po velnių, MTV! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Palydint paskutinius šių metų vakarus, gruodžio 29 dieną į Vilnių atvykęs garsus serbų režisierius Emir Kusturica su grupe „No Smoking orchestra“ atvežė čigoniškus ir pakvaišusius balkanų kultūros muzikos ritmus.

Palydint paskutinius šių metų vakarus, gruodžio 29 dieną į Vilnių atvykęs garsus serbų režisierius Emiras Kusturica su grupe „No Smoking orchestra“ atvežė čigoniškus ir pakvaišusius balkanų kultūros muzikos ritmus.

Nors muzikantai vėlavo, bet koncertą jie pradėjo energingai pasisveikindami su klausytojais ir tuo pačiu paklausdami, ar jiems patinka MTV (pasaulinis muzikos kanalas). Iš publikos sklido švilpimo ir kiti nepritarimo garsai. Tuo pasinaudodamas E.Kusturica paprašė tarp dainos žodžių į klausimą „Do you agree?“ (angl. „Ar tu pritari?“) atsakyti „Fuck you MTV!“ („Eik po velnių, MTV!").

Atliekant pačio režisieriaus E.Kusturicos garsiųjų filmų garso takelių dainas „Unza unza time“, „Pitt bull“ ir kitas, į sceną buvo kviečiami klausytojai, bet labiausiai klausytojos. Vienos dainos metu buvo surengtas gražuolių konkursas ir merginos šoko pagal E.Kusturicos rodomus judesiukus.

Kita staigmena, grojant dainą, dedikuotą Džiulijetai, iš žiūrovų salės buvo išrinkta moteris, kuriai teko garbė atlikti Džiulijetos vaidmenį. Prieš ją atsiklaupę muzikantai užtraukė dainą bei ją pačią šokdino. Charizmatiškasis grupės smuikininkas, nepaisant to, kad scenoje kelis kartus pasirodė su skirtingomis suknelėmis, atliko triukus grodamas smuiku. Vienu metu į sceną įnešė milžinišką stryką (smuiko lazdelę), kurią iškėlę laikė merginos, ir su ja improvizuotai giežė smuiku bei brūžino gitaros stygas.

Koncertui einant į pabaigą, buvo sugrota žinomiausia daina „Bubamara“, po kurios grupė išėjo iš scenos, bet gerbėjų šūksniai ir plojimai privertė dar kartą sugrįžti ir sugroti dainą, siunčiančią MTV po velnių.

Nuotraukų autorius Irmantas Gelūnas

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt