Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Energetikos ir technikos muziejuje atidaroma paroda „Kelionių miražai“

A. Čepauskas „Kelionių miražai“
A. Čepauskas „Kelionių miražai“
Šaltinis: 15min
0
A A

2014 m. gegužės 17 dieną, 15 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius) atidaroma Lietuvos dailininkų sąjungos nario Alfonso Čepausko paroda „Kelionių miraž...

2014 m. gegužės 17 dieną, 15 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius) atidaroma Lietuvos dailininkų sąjungos nario Alfonso Čepausko paroda „Kelionių miražai“. Fotomontažo technika sukurtuose darbuose – akimirkos iš kelionių motociklais nuo Vilniaus iki Ašchabado, Kyzylkumus ir Karakumus, po Pamyrą ir Tian Šanį, Ustiurtą ir Mangyšlaką, Sibirą ir Tolimuosius Rytus.


Parodos autorius kasmet, net 25 metus, motociklu keliavo po Artimuosius ir Tolimuosius Rytus. Darbų objektai – kelionėse sutikti žmonės, pamatyti gyvūnai, augalai, peizažai, fotomontažo technika sujungti į koliažus. Fotomontažas – tai procesas, kai iš skirtingų nuotraukų elementų meniškai sudėliojamas prasmingas naujas vaizdas. Tai savotiški regėjimai, vizijos, prikeltos iš praeities ir skatinančios kilti į pažinimo kelią. Paroda „Kelionių miražai“ Energetikos ir technikos muziejuje eksponuojama iki birželio 14 d.


Muziejaus direktorė Rasa Augutytė kviečia Vilniaus gyventojus ir svečius Tarptautinę muziejų dieną pradėti švęsti Energetikos ir technikos muziejuje. Anot jos, „iš muziejaus bus patogu panirti į Vilniaus „kultūros lauką“, atvėrusį duris Europos muziejų nakčiai“.


Energetikos ir technikos muziejus įsikūręs pirmojoje Vilniaus miesto centrinėje elektrinėje. Gegužės 17 d. bilietas į muziejų – už pusę kainos, o parodos atidarymas – nemokamas. Lankytojai kviečiami apžiūrėti Transporto, Energetikos, Pramonės bei interaktyviosiomis Mokslo ir technikos ekspozicijomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Paroda
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt