Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 31d. 10:24

Energingieji „Scorpions“ drebino Lietuvą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Klykiančios paauglės, galvas ritmingai judinantys apsaugos darbuotojai, kaukiantys iš laimės rokeriai ir niekaip nesibaigiančios fotoaparatų blykstės – visa tai gali reikšti tik vieną: legendiniai „Scorpions“ grįžo į Lietuvą su baigiamuoju koncertu.

Klykiančios paauglės, galvas ritmingai judinantys apsaugos darbuotojai, kaukiantys iš laimės rokeriai ir niekaip nesibaigiančios fotoaparatų blykstės – visa tai gali reikšti tik vieną: legendiniai „Scorpions“ grįžo į Lietuvą su baigiamuoju koncertu. Roko muzikos dievais vadinami Klaus Meine (vokalas), Matthias Jabs (gitara), Rudolf Schenker (gitara), James Kottak (būgnai), Pawel Maciwoda (bosinė gitara) neleido miegoti visam Vilniui.

Koncertą svečiai pradėjo mandagiai, vos kelias minutes vėluodami. Tačiau laukimas tik dar labiau įaudrino susirinkusią publiką, ir vos grupei pasirodžius scenoje salėje kilo didžiulis džiaugsmas, nenutilęs viso renginio metu. Scenos viršuje įsikūręs grupės būgnininkas plevėsuodamas savo šviesiais plaukais buvo tarsi roko saulė, švietusi žiūrovams ir rodžiusi jiems pavyzdį, kaip reikia šėlti. Jau seniai nebe jaunuoliai muzikantai mėgavosi kiekviena savo sukurta nata ir savo džiaugsmą dovanojo visiems besiklausiusiems.

Atlikę keletą savo hitų, grupės nariai lietuviškai pasveikino susirinkusiuosius ir dėkojo jiems už šiltą sutikimą. Muzikantai mielai bendravo su publika, siuntė oro bučinius ir dovanas (būgnų lazdeles, mediatorius) susižavėjusiems gerbėjams. Jų akis džiugino ir ekstravagantiška atlikėjų apranga: dėmesį traukė prigludusios odinės kelnės, vis keičiami marškinėliai su drąsiais užrašais („Rock and Roll forever“, „You kick ass“ ir kt.), demonstruojamos tatuiruotės ir įdomių formų gitaros – viena jų imitavo net raketų skleidžiamus dūmus. Jai skambant buvo atliktos tokios legendomis tapusios dainos kaip „Wind of change“, „Send me an angel“...

Minimalizmu alsuojanti scena padėjo legendiniams rokeriams dar labiau švytėti: atrodo, nereikėjo nei ypatingo apšvietimo, nei stebuklingų specialiųjų efektų – grupės nariai tiesiog savo muzika sugebėjo pavergti pilnut pilnutėlę „Siemens“ areną. Grupės vokalistas labiausiai džiaugėsi jaunaisiais roko gerbėjams ir nuoširdžiai dėkojo susirinkusiems.

Grupės veikla prasidėjo dar 1969-aisiais, tačiau šiuo metu jau rengiami atsisveikinimo koncertai, priverčiantys ašaras nubraukti ne vieną užkietėjusį grupės gerbėją. Artimiausias grupės „Scorpions“ koncertas numatomas Čekijoje birželio 3 dieną.

Nuotraukos: Lina Pankratjevaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt