Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 18d. 09:47

Filmas „Eglutės“: o jūs ar tikite stebuklais? (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Didžiosios metų šventės bėgte prabėgo, o štai Lietuvos kino teatrai vis dar kviečia bent trumpam jas prisiminti.

Didžiosios metų šventės bėgte prabėgo, o štai Lietuvos kino teatrai vis dar kviečia bent trumpam jas prisiminti.

Rusijoje pripažintas režisierius Timuras Bekmambetovas, taip pat jau klasika tapusio kino filmo „Likimo ironija arba Laimingų Naujųjų metų!“ kūrėjų komanda kviečia į šilumą skleidžiančią bei svajones pildančią komediją „Eglutės“.

Filme vaizduojama, kaip šeši visiškai nepažįstami žmonės bando padėti mergaitei, gyvenančiai Kaliningrade. Mergaitei reikia žūtbūt iki vidurnakčio perduoti žinutę pačiam Rusijos prezidentui – Dmitrijui Medvedevui. Tačiau jos draugų rate nėra nė vieno, kas asmeniškai valstybės vadovą pažinotų. Todėl tenka išbandyti teoriją, skelbiančią, kad absoliučiai visi pasaulio žmonės yra pažįstami per šešis žmones. Ar ši teorija pasiteisins? Ar mergaitė galės džiaugtis laikrodžio dūžiams skelbiant Naujuosius Metus?

Šiame kino filme vaidina kone visas šiuolaikinio rusų kino žvaigždynas. Tai: Ivanas Urgantas, Sergejus Svetlakovas, Vera Brežneva, Artūras Smolyaninovas, Marija Porošina, Aleksandras Domogarovas.

Šis filmas garantuoja subtilią rusiško humoro dozę, dovanoja puikią nuotaiką bei ne vieną šypseną, taip pat net priverčia nubraukti juoko ašarą. Taigi, skubėkite į kino teatrus pamiršti kasdieninių rūpesčių ir bent trumpam į širdį sugrąžinkite šventes, kurios dovanojo mums tiek šypsenų ir gerų emocijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt