Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmo recenzija: „Mechanikas“ / „The Mechanic“ (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jasonas Stathamas grįžta, tik šį kartą vietoj vairuotojo („The Transporter“) „įsidarbina“ mechaniku.

Jasonas Stathamas grįžta, tik šį kartą vietoj vairuotojo (The Transporter) „įsidarbina“ mechaniku. Juosta yra 1972 metų filmo su legendiniu Charlesu Bronsonu perdirbinys, kurį režisavo Simonas Westas, sukūręs tokius filmus kaip „Kapų plėšikė Lara Croft“ (2001) ir „Kalinių lėktuvas“ (1997).

Siužetas nieko neišsiskiria: samdomas žudikas Bišopas (J. Stathamas) gauna užduotį, kurią jis atlieką, kaip pridera – nušauna savo taikinį ir toliau ramiai (?) gyvena. Po kiek laiko pasirodo nužudytojo draugo sūnus, kuris nori atkeršyti už tėvo mirtį ir būti toks kaip Bišopas – samdomas žudikas.

Tai nėra eilinė „snukiadaužė“, nors bendras išdaužytų „snukių“ skaičius nemažas. Siužetas yra kiek ištemptas įkeliant su filmo istorija nesusijusius epizodus. Pasigedau nors trupučio humoro, juk visada linksmiau žiūrėti, kai filme bent keliose vietose „numetami“ juokeliai, o čia J. Stathamas tiesiog vaikšto su vienoda veido mimika, kažką mąsto, kartais nužudo ką nors.

Darbuotojai „už scenos“, tokie kaip operatoriai ir kaskadininkai puikiai atliko savo darbą: gražūs vaizdai, gražūs efektai ir susišaudymo scenos, tiesa, trūksta pačio J. Stathamo muštynių triukų, juk jis tai sugeba puikiai. Bet muzikiniu takeliu, jeigu jis čia buvo, tikrai galima nusivilti, prikišta eilinių melodijų tinkančių kovoms scenoms, kurios vargiai sukelia intrigą ar įtampą, yra tik kelios, ramios vietos, kur klausydamas nevargini ausų.

Filmą galima priskirti kategorijai – pažiūrėjau ir pamiršau, tikrai dar kartą, vargu, ar žiūrėčiau.

VIDEO: 'The Mechanic' Trailer
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 recenzija
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt