Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės kultūros festivalio dalyvius ir žiūrovus pasitiks atnaujintas riedlenčių parkas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš rytoj prasidedantį gatvės kultūros festivalį „NESCAFÉ Street Art 2011" Vilniuje, šalia Baltojo tilto, buvo visiškai atnaujintas sostinės ekstremalių sporto entuziastų pamėgtas Riedlenčių parkas.

Prieš rytoj prasidedantį gatvės kultūros festivalį „NESCAFÉ Street Art 2011" Vilniuje, šalia Baltojo tilto, buvo visiškai atnaujintas sostinės ekstremalių sporto entuziastų pamėgtas Riedlenčių parkas. Rekonstruotą parką savo piešiniais rytoj išpuoš dešimtys grafičių kūrėjų.

Festivalio organizatoriai – lauko reklamos bendrovė „JCDecaux Lietuva“ – už savo lėšas visiškai renovavo vieną svarbiausių sostinės riedlenčių parkų. Čia buvo pakeista riedlenčių rampų danga, įrengtos dvi naujos figūros, atnaujinti ir perdažyti rampų šonai, sutaisyti pasivažinėjimo takai, sutvarkyta parko aplinka.

„Atnaujindami Riedlenčių parką į šį procesą taip pat įtraukėme riedlentėmis ir BMX dviračiais važinėjančius žmones, nes parkas visų pirma yra skirtas būtent jiems – todėl atsižvelgėme į jų poreikius ir įrengėme dvi naujas figūras. Į parko atnaujinimą įtrauksime ir grafičių piešėjus – rytoj jie patys apipavidalins parką ir tokiu būdu prisidės prie vieno iš labiausiai jaunimo lankomo objekto sutvarkymo", – pasakojo „JCDecaux Lietuva“ generalinė direktorė Žaneta Fomova.

Gatvės kultūros festivalis „NESCAFÉ Street Art 2011“ prasidės rytoj, jis vyks nuo 17:00 iki 21:00, atnaujintame riedlenčių parke. Festivalio žiūrovų laukia grafičių piešėjų, gatvės šokėjų, BMX dviračių ir riedlenčių ekstremalų konkursai. Pasak festivalio organizatorių, Vilniuje susirinks vieni geriausių Lietuvos gatvės kultūros ir ekstremalių sporto šakų atstovai.

„Atskirų festivalio rungčių nugalėtojų laukia solidūs finansiniai prizai – nuo 1 iki 5 tūkst. litų, todėl galima tikėtis, kad kova dėl pirmųjų vietų tarp dalyvių bus tikrai karšta. Festivalio žiūrovams tikrai bus į ką pažiūrėti", – įsitikinusi Ž.Fomova.

Festivalyje koncertuos tarp gatvės kultūros atstovų populiarūs muzikos kūrėjai – lietuviškų hiphoperių duetas „Dee&Kamy", DJ Vaiper, DJ Justinez ir Alhi. Beje, pastarasis pristatys rugsėjo viduryje turinčio pasirodyti albumo „Selekted Konnekted" kūrinius.

Vienu svarbiausiu festivalio akcentu taps pasaulyje žinomo grafičiomeistro iš Vokietijos Danielio Thouwo apsilankymas „NESCAFÉ Street Art 2011". Vos kelioms dienoms dėl renginio į Vilnių atvykęs svečias teisėjaus grafičių konkurse ir padės išrinkti geriausią festivalio grafitininką. Festivalio organizatoriai atvirauja, kad D.Thouw taip pat mėgins išpiešti vieną Riedlenčių parko sieną savo grafičiu.

Įėjimas į gatvės kultūros festivalį „NESCAFÉ Street Art 2011" nemokamas.

„JCDecaux Lietuva" organizuojamą renginį „NESCAFÉ Street Art 2011" remia „Nestlé Baltics", globoja Vilniaus miesto savivaldybė ir meras Artūras Zuokas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt