Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 24d. 18:15

Gerus darbus daryti galima ir viešajame transporte

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Penktadienio pavakarę viešajame transporte pasirodęs nuotaikingų Kalėdų Senelių būrys žmonėms ne tik linkėjo gero savaitgalio, bet ir kvietė prisijungti prie jų vykdomos gerumo...

Penktadienio pavakarę viešajame transporte pasirodęs nuotaikingų Kalėdų Senelių būrys žmonėms ne tik linkėjo gero savaitgalio, bet ir kvietė prisijungti prie jų vykdomos gerumo misijos. Aukojimo portalo aukok.lt ir socialinių akcijų organizatorių mission.lt savanoriai viešuoju transportu keliaujantiems vilniečiams dalino riestainius su gerumo patarimais ir priminė, kad gerus darbus reikėtų daryti ne tik per šventes, bet kasdien. Ši Kalėdų Senelių iniciatyva buvo paskutinė iš keturių, šią savaitę įvykusių socialinės kampanijos „Būk geras visus metus“ akcijų.

„Penktadienio pavakarę viešajame transporte sutikti žmonės dažniausiai yra pavargę, nusiminę. Savo pasirodymu nusprendėme juos pralinksminti, maloniai nuteikti savaitgaliui. Taip pat priminėme, kad ir kasdieninėse situacijose galima daryti gerus darbus – užleisti vietą viešajame transporte, padėti iš jo išlipti senyvo amžiaus žmonėms ar tiesiog nusišypsoti ir palinkėti gero savaitgalio. Tokios gerumo išraiškos nereikalauja daug pastangų, tačiau kuria didžiulę vertę,“ – sako viena iš akcijos organizatorių Marija Šaraitė.

Pasirodymas viešajame transporte – viena iš keturių aukok.lt, mission.lt ir kelių dešimčių savanorių šią savaitę įvykdytų socialinių akcijų. Gerumo misijos tikslas – skleisti žinią apie gerų darbų darymo svarbą ir priminti, kad sunkiau gyvenantiems žmonėms pagalba yra reikalinga visus metus.  Taip pat šią savaitę vilniečius Kalėdų Seneliai nustebino nuotaikingu šokiu Kudirkos aikštėje, mimų ir Kalėdų Senelių pasirodymų Vilniaus geležinkelio stotyje bei akcija Kalvarijų Turguje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt