Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„G&G Sindikatas“ gyvai iš Vilniaus gatvių (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Neeilinė antradienio popietė Vilniaus gatvėje esančiame „Coffee-Inn“: čia savo dainas atliko „G&G Sindikatas“.

Neeilinė antradienio popietė Vilniaus gatvėje esančiame „Coffee-Inn“: čia bytą užsuko „G&G Sindikatas“. Tai – įžanga į grandiozinį koncertą, rengiamą vasario 16-osios išvakarėse ir tęsiantį išskirtinių renginių ciklą „LOFTAS LIVE“, ir ji buvo išties įspūdinga – drauge su „G&G Sindikatas“ vyrais dainavo ne tik ištikimi gerbėjai, bet ir atsitiktiniai praeiviai.

Tik įėjęs į „Coffee-Inn“ ir pamatęs kavinės sienas, Gabrielius Liaudanskas-Svaras prasitarė: „O čia dar būtų galima daug ką nuveikti“. Išties, „G&G Sindikatas“ – ne vien muzikos kūrėjai, jie jėga, galinti išjudinti kiekvieną, ne tik savitais hiphop ritmais, bet ir savo energija bei idėjomis.

Paėmęs į rankas mikrofoną, Svaras pasakojo, jog visa tai jam primena 1998-uosius, kai grupė tik pradėjo savo bendrą veiklą. Iš tiesų, jie išliko tokie pat savi, tik dabar su jais dainuoja tūkstančiai, užaugę ir vis dar augantys drauge su grupės muzika.

Grupė atliko keletą savo kūrinių, o, pasitelkus improvizaciją ir gerą nuotaiką, daina „Vokiečių gatvė“ įgavo naują skambesį: žodžiai „bet aš vis tiek gersiu alų savo Vokiečių gatvėj“ netikėtai tapo „bet aš vis tiek gersiu kavą savo Vilniaus gatvėj“.

Paklaustas, ką pasakytų tiems, kurie dar nespėjo įsigyti bilietų į grupės koncertą „Lofte“, Svaras nepasimetė: „Tai kad bilietų jau nebėra!“. Iš tikrųjų, bilietai buvo parduoti milžinišku greičiu, bet teko girdėti, jog šiek tiek dar liko.

Vasario 16-osios išvakarėse visi tie, kurie išvien su „G&G Sindikatu“, susitinkame menų fabrike „Loftas“. Bus daug gero, kokybiško ir svarbiausia gyvo garso!

„Kai tau sako gulėt, tu stok, Kai tau sako tylėt, tu stok, Kai tau sako užsimerk, tu stok, Pakelk rankas, savo rankas į viršų!“ Gatvės Lyga

Reporterė Laura Bojarskytė

Nuotraukos (nuostabios!) Andrei Motorichev

Jau rytoj ikrauk.lt pažada pačių geriausių vaizdų tiesiai iš „Lofto“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt