Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 30d. 11:04

G.Ivanausko spektaklis „Halloween fobijos“ privertė išduoti savas fobijas (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Spalio 29 dieną menų fabrikas „Loftas“ visus kvietė pradėti ilgąjį savaitgalį ir kartu pasimėgauti nauju Gyčio Ivanausko spektakliu. Šį kartą režisierius siūlė visiems atsigręžti į gal kartais ir neracionlalias, tačiau visų turimas baimes.

Spalio 29 dieną menų fabrikas „Loftas“ visus kvietė pradėti ilgąjį savaitgalį ir kartu pasimėgauti nauju Gyčio Ivanausko spektakliu. Šį kartą režisierius siūlė visiems atsigręžti į gal kartais ir neracionlalias, tačiau visų turimas baimes.

Menų fabrikas „Loftas" pasiūlė spektakliui kiek neįprastą vakarėlio muzikos ritmu pulsuojančią erdvę. Prie įėjimo žmonės būriavosi jau nuo 22 valandos, nors pats spaktaklis turėjo prasidėti tik vidurnaktį. Iki to laiko publiką linksmino „Proper Heat“ duetas. Vakarėlio svečiai puikiai išpildė  aprangos kodo reikalavimą atsigręžti į savo fobijas ir stebino kostiumų originalumu.

Vidurnaktį spektaklio pradžią skelbė ir muzikos skambesį nutraukė panašūs į varpo dūžiai. Daugiau nei 30 šokėjų pasirodė specialiai šiam spektakliui sukonstruotoje scenoje su judančiomis konstrukcijomis. Jie šoko apie „įvykius bei emocines būsenas, apie kurias bijoma net užsiminti, diskomfortą keliančius veiksmus, tradicinius, kartais baugius, religinių apeigų motyvus, tamsą, raudoną spalvą, aukščio baimę ir t.t." Iškelti kiekvieno fobijas į sceną padėjo Roberto Kalinausko kurti kostiumai bei scenografija.

Spektakliui pasibaigus nuaidėjo plojimai, o mestro Gytis Ivanauskas ir šokėjai buvo gausiai apdovanoti gėlėmis. Į savo baimes valandai pasinėrusi publika vėl galėjo grįžti į kiek mažiau šokiruojančią, tačiau toli gražu ne nuobodžią aplinką - vakarėlį tesė DJ Mamania ir No DJs, publiką linksminę iki paryčių.

Tekstas - Viltė Girdzijauskaitė

Foto - Raminta Ežerskytė

Temos: 2 Fobija Teatras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt