Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

GMD: netikėtas roko atlikėjų raginimas rūšiuoti šiukšles (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Gatvės muzikos diena“ suvienijo ne tik gatvės muzikantus bei visus, galinčius ir norinčius muzikuoti, čia susibūrė ir festivalio „Galapagai / Roko naktys 2011“ komanda, pademonstravę, jog rokas gali skambėti kitaip negu esame įpratę.

„Gatvės muzikos diena“ suvienijo ne tik gatvės muzikantus bei visus, galinčius ir norinčius muzikuoti, čia po vienu stogu susibūrė ir festivalio „Galapagai / Roko naktys 2011“ komanda, pademonstravę, jog rokas gali skambėti kitaip negu esame įpratę.

Tarp „Timohi“, „Sweetsalt“, Viktoro Diawaros projekto „NO DJ‘s“ čia pasirodė ir grupė „Arbata“, vasarą švęsianti jubiliejinį dešimtąjį gimtadienį ir išleisianti naują albumą. Atlikėjai, spinduliuojantys energija ir originalumu, atliko eilę gerai žinomų kūrinių. Teigiama, kokybiška, lietuvybės elementų nestokojanti ir „užvedanti“ grupės „Arbata“ muzika sušildė ir kaip reikiant pašokdino minią, susirinkusią prie „Galapagai / Roko naktų 2011“ palapinės.

Sveikintina festivalio organizatorių iniciatyva: kurti šiukšlių rūšiavimo tradicijas ir išryškinti ekologijos problemas. „Gatvės muzikos dienos“ metu besišypsantis jaunimas praeiviams dalijo projekto „Rūšiuok linksmai“ lipdukus ir ragino nebūti abejingiems kalnams šiukšlių, liekantiems po didelio masto renginių. Be to, buvo grojama ne tik įprastais instrumentais – žmonės galėjo įsitikinti, kad šiukšlių konteineriai taip pat skleidžia įvairiausius muzikos garsus, o šiukšlių rūšiavimas gali būti ir įdomus, ir linksmas.

Reporterė Laura Bojarskytė

Nuotraukų autorius Adomas Jablonskis

VIDEO: Arbata - Mūsų Pavasaris
Komentarai
Temos Šiukšlės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt