Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupė „Alive Way“ – apie permainas iš esmės

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš porą metų savo veiklą pradėjusi grupė „Alive Way“, kurį laiko, rodos, skendėjo tyloje, tačiau 2012-ieji į kolektyvą įnešė naujo skambesio.

Prieš porą metų savo veiklą pradėjusi grupė „Alive Way“, kurį laiko, rodos, skendėjo tyloje, tačiau 2012-ieji į kolektyvą įnešė naujo skambesio. Po ilgos tylos grupėje nauji vėjai, „rokovi“ vaikinai subrendo ir ruošiasi šturmuoti Euroviziją. Kaip patys sakė, porą metų buvo tik stebėtojai, dabar atėjo ir jų laikas išmėginti savo jėgas. Naujasis kūrinys „Amazed by you“ jau skamba radijo stotyje, naująją dainą grupė taip pat pristatys visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei šturmuos nacionalinę Eurovizijos atranką.

Turėsite nauja grupės narį Donatą, kuris gros sintezatoriumi. Kas paskatino grupės pagausėjimą?

Simonas: Donatas mūsų grupėje buvo netyčiukas (juokiasi). Nors seniai norėjome klavišininko, radom jį, kai mažiausiai tikėjomės.

Justas: Kaip Simonas ir sakė, jau nuo pat grupės susikūrimo norėjome klavišininko, nes kai yra daugiau instrumentų, muzika tampa pilnesnė, prasiplečia galimybės. Tačiau tada neturėjome galimybių, grupės nariai nuolatos keisdavosi, neturėjome patalpų repeticijoms...

Stepas: Taip pat norėdami geresnio šou mes turėjome pagausinti savo gretas (šypsosi).

Be naujojo grupės nario dar ir logotipą nusprendėte pakeisti, ir ką naujasis „logo“ simbolizuos?

Justas: Su kiekvienu pasirodymu mes vis dar tobulėjame, tad jaučiamės išaugę senąjį logo. Galima sakyti, jis simbolizavo  vėjavaikiškumą, tą laiką, kai buvom apsėsti jaunatviško maksimalizmo. Naujasis logo yra brandesnis, rimtesnis.

Galbūt atsinaujinę padarysite koncertų maratoną po Lietuvos miestus?

Povilas: Koncertai planuojami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, jų metu pristatysim ir savo naująją dainą.

Per tiek Jūsų kaip grupės gyvavimo metų prikaupėte nemažai kūrinių, o kur albumas?

Justas: Mano nuomone, albumas grupės gyvenime yra didelis žingsnis, kol kas nesijautėme jam subrendę, norisi, kad tai būtų išbaigtas, geras produktas, be skubotų sprendimų.

Simonas: Jau einame link to.

Ar atliekate tik savos kūrybos dainas?

Stepas: Kartais įtraukiame į programą kokį nors „coverį",  bet mums visada smagiausia groti savos kūrybos dainas.

Ar daug asmeninio gyvenimo įdedate į dainų tekstus?

Justas: Taip, visi išgyvenimai ir emocijos telpa mūsų dainose.

Kaip gimsta dainų tekstai? Kas didžiausias grupės kūrėjas?

Justas: Dažniausiai dainų tekstai gimsta iš to, kuo gyvename, apie ką svajojame, o kartais visiškai spontaniškai, tiesiog gyveni ir dainuoji (juokiasi). Žodžius ir muzika dažniausiai kuriu aš, kartais ir visi kartu.

Kokie santykiai Jūsų kaip grupės narių? Ar sutariate, nesipykstate (ypač, kai reikia kurti)? Ar lengvai randate kompromisus ir nesunkiai susigrojate?

Povilas: Būna visaip. Dėl kompromisų ieškojimo visados tariamės, kiekvienas siūlome savo idėjas, deriname jas, ieškome bendros nuomonės ir susitarimo.

Stepas: Žinoma, nuomonės kartais išsiskiria, bet iš tokių ginčų gali kilti dar geresnės idėjos. Dėl susigrojimo, po akustinio koncerto Brodvėjaus pube girdėjau, kad esam gerai susigroję, tai negi prieštarausiu?

Ar laisvalaikį leidžiate visi kartu ar stengiatės pailsėti vieni nuo kitų?

Simonas: Priklausomai nuo to, kokia atmosfera tuo metu tvyro kolektyve, nes kaip ir minėjom, būna visko...

Stepas: Tuo labiau, kiekvienas turime savo draugus, savo užsiėmimus ir pomėgius, bet pasitaikius progai susieiname kartu ir tikrai niekada nesigailėjau, jei su grupės nariais praleidau vakarą.

VIDEO: Alive Way - Amazed by you Eurovision 2012 Lithuania
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt