Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 8d. 11:14

Grupė „Antis“ pristatė albumą „Mums baisiai džiugu!“

Ingos Staugaitės nuotr. / Koncerto akimirka
Ingos Staugaitės nuotr. / Koncerto akimirka

 Pirmąjį žiemos šeštadienį lietuviškojo roko išsiilgusieji plūdo į menų fabriką „Loftas“ . Čia jų laukė grupė „Antis“ ir šviežiai išleistas albumas „Baisiai džiugu!“ „Pagaliau...

 Pirmąjį žiemos šeštadienį lietuviškojo roko išsiilgusieji plūdo į menų fabriką „Loftas“ . Čia jų laukė grupė „Antis“ ir šviežiai išleistas albumas „Baisiai džiugu!“

„Pagaliau mes išleidome savo diską, ir mums baisiai džiugu!“ – taip Algirdas Kaušpėdas pradėjo albumo „Baisiai džiugu!“ pristatymą. Legendinė grupė atliko tiek naująsias, tiek visiems žinomus kūrinius. Pirmąją koncerto dalį skyrę naujienoms iš albumo. Pradėjo vakarą daina „Abejingas Dievas“, kurią atliko ir albumą prodiusavęs Viktoras Diawara. „Tai šis žmogus, kuris „Ančiai“ suteikė naują skambesį“, – apie V. Diawarą atsiliepė Algirdas Kaušpėdas.

„Antis“ greitai išjudino publiką, kurioje buvo tiek jaunų paauglių, tiek senyvo amžiaus klausytojų. Susirinkusieji ne tik šoko ir lingavo, bet pritardama dainavo net ir mažiau žinomas dainas.  A. Kaušpėdas papasakojo keletą istorijų, pristatydamas dainas – apie tai, kaip tą vakarą „Lofte“ buvusi pora susipažino būtent per jų koncertą, ir kaip dainininko mama, pamačiusi albumo viršelį, klausė, kada jis surimtės. 

Antroji koncerto dalis buvo skirta albumo „Zuikis Pleibojus“ kūriniams, o paskutinioji – visiems žinomoms melodijoms, „Kažkas atsitiko“, „Zombiai“, „Alyvos“.
 
„Kurkim, statykim, mylėkim. Mūsų daug – visa Lietuva!“ – baigdamas koncertą palinkėjo A. Kaušpėdas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt