Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 5d. 14:28

Grupė „Karma“ žiniasklaidai pristatė pirmąjį šviečiantį diską Lietuvos muzikos istorijoje

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Paskutinę rugsėjo savaitę Lietuvos radijo stotims pristatę antrąjį radijo singlą bei paskelbę apie pirmojo studijinio albumo „Užsimerksiu“ pasirodymą prekyboje, „Karma“ nustebino...

Paskutinę rugsėjo savaitę Lietuvos radijo stotims pristatę antrąjį radijo singlą bei paskelbę apie pirmojo studijinio albumo „Užsimerksiu“ pasirodymą prekyboje, „Karma“ nustebino savo gerbėjus ilgai lauktu galutiniu rezultatu. Kiekvieną kompaktinės plokštelės „Užsimerksiu“ viršelį puošia grupės rankų darbu dekoruota akis. Specialiu laku apdorotas albumo viršelis netikėtai įprasmina albumo pavadinimą - naktį kompaktinio disko viršelyje pavaizduota akis užsimerkia bei šviečia mėlyna šviesa.

Spalio 3 – osios popietę Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje „Coffee Inn“ tinklo kavinėje muzikantai pristatė savo darbą žiniasklaidai. „Tokiu būdu kovojame su į muzikos rinką įsiveržusiu požiūriu, jog kompaktinis diskas yra atgyvenusi laikmena. Norėjome albumui suteikti išskirtinumo, kuris pradžiugintų bei nustebintų mūsų gerbėjus. Esame be proto patenkinti įrašo skambesiu bei aranžuotėmis. Į priekį mus varė noras sukurti neeilinį produktą – norėjome, jog kompaktinė plokštelė ne tik turiniu bet ir pačia forma būtų meno kūrinys. Džiaugiamės pirmieji Lietuvoje pristatę tokio tipo produktą“ – susirinkusiems žurnalistams pasakojo grupės lyderis Kazimieras Likša.

„Užsimerksiu“ - dvylika  dainų dovanojantis „Karma“ studijinis albumas, apibendrinantis ilgesnį nei trijų metų grupės darbą. Grupės vadybininkas Gediminas Volkas teigė, jog albumo pavadinimas išduoda nuotaiką, kuri lydi grupės kūrybą bei požiūrį į muziką ir gyvenimą apskritai. „Mes vengiame susitaikymo, mes nelaukiame kol kažkas ateis ir mums kažką duos. Mes patys kuriame savo gyvenimą ir karjerą, rūpinamės savimi ir artimaisiais. Būna sunku, aplinkybės riboja, kiekvieną dieną susiduriame su mažesnėmis ar didesnėmis kliūtimis, atsiranda žmonių, kurie tau sako, jog nepavyks. Tuomet užmerkiame akis ir mintyse matome tikslą bei kelią, kuris veda to tikslo link. Atsimerkiame ir kryptingai dirbame, kad pasiektume to kelio galą“.

Paskutines savaites „Karma“ daug dirba repeticijų studijoje tam, kad pasiruoštų albumo pristatymo gastrolėms. „Mūsų turas nusidrieks per Birštoną, Alytų, Šiaulius, Klaipėdą, Vilnių, Kauną bei Druskininkus. Koncertuose pristatysime savo studijinį albumą bei kviesime atkreipti visuomenės dėmesį į kraujo vėžio gydymo būdus. Mūsų muzika yra projekto „Būk geras“ garso takelis ir mes norime visiems pasakyti, kad kiekvienas iš Jūsų gali gelbėti gyvybes praktiškai nieko už tai neatiduodamas“ - apie socialinį turo aspektą kalbėjo vokalistas Kazimieras Likša.

„Karma“ – sostinės roko grupė, derinanti gitarų griežtumą bei smuiko lyriškumą. Poetiški, lietuvių kalba atliekami tekstai – tai ieškojimas, mėginimas suprasti mus supantį pasaulį ir trumpos džiaugsmo akimirkos, priartėjus prie kažko tikra. Čia persipina lyrika, melancholija ir džiaugsmas. Ši sintezė ir šiltas grupės bendravimas su publika neleidžia klausytojams likti abejingiems „Karma“ skambesiui.LUKO BALANDŽIO NUOTRAUKOS.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt