Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės „Liūdni slibinai“ gimtadienis su pusnuogiais šokėjais (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vakar, šeštadienį, jaukiame ir staliukais nustatytame „New York“ klube, grupė „Liūdni Slibinai“ šventė savo dviejų metų gimtadienį ir pristatė „Albumą, Raginantį Tautą", kuriame...

Vakar, šeštadienį, jaukiame ir staliukais nustatytame „New York“ klube, grupė „Liūdni Slibinai“ šventė savo dviejų metų gimtadienį ir pristatė „Albumą, Raginantį Tautą", kuriame yra 14 dainų, su įžanga ir „išžanga". Nuo pirmadienio jį bus galima įsigyti „Coffee Inn“ kavinėse.

Koncerto pradžiai buvo pasirinkta „Popierinė daina“. Nuo pirmų akordų ji buvo sutikta gausiais plojimais ir žiūrovų šypsenomis.

Dviejų valandų pasirodyme, kuris buvo padalintas į dvi dalis su trumpa pertrauka, skambėjo jau žinomos dainos, tokios kaip : „Aktorius“, „Futbolo kamuolys“, „Ralio karvytis“  bei buvo galima išgirsti ir daugelį dainų iš naujojo albumo. Visos dainos su skambiais priedainiais, kurie neleidžia nusėdėti vietoje.

Žiūrovams koncertas neprailgo, nes grupė buvo paruošusi daug staigmenų. Scenoje pasirodė choras „Sounds in G“, vienam vakarui pervadintas „Liūdnuoju G“, šokių grupė „Liūdni nuogi berniukai“, tūbistas Mindaugas, folkloro ansamblis „Liūdna pažiūrėt“. O skambant dainai apie Kalėdas, į sceną net išbėgo šokantis Kalėdų senelis. Taip pat grupė pasižyminti puikiu humoro jausmu, nepraleido progos  pasišaipyti iš  muzikinių televizijos projektų. Buvo atlikta daina apie žuvėdrą, per kurią pasirodė pusnuogiai šokėjai ir fejerverkai. Parodija buvo sutikta audringais plojimais.

Pertraukose tarp dainų, atlikėjai draugiškai šaipėsi vieni iš kitų, taip sukeldami garsų žiūrovų juoką. Štai apie grupės narį Dominyką, kuris nepasižymi aukštų ūgiu, nuskambėjo žodžiai „Nėra to mažo, kad neįšeitų į sceną“.

Koncertas pasibaigė daina „Litas po lito" kuria atlikėjai išreiškė padėką visiems žmonėms, prisidėjusiems prie albumo išleidimo. Po šios dainos, žiūrovai nenorėjo paleisti šauniojo trio ir jie dar net du kartus, po atsisveikinimo, buvo priversti išeiti ant scenos.

VIDEO: Liūdni slibinai - Popierinė daina
Komentarai
Temos Gimtadienis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt