Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Happyendless“ staigmena 3D formatu (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Po daugiau nei pusės metų darbo grupė „Happyendless“ ir video duetas „Recream“ pristatė Lietuvoje analogų neturintį projektą „Happyendless 3D Cinema“ – gyvo garso ir 3D vaizdo renginių turą. Šio renginio metu „Happyendless“ žiūrovams pristatė geriausius savo kūrinius ir šviežiausias dainas iš naujojo albumo.

Po daugiau nei pusės metų darbo grupė „Happyendless“ ir video duetas „Recream“ pristatė Lietuvoje analogų neturintį projektą „Happyendless 3D Cinema“ – gyvo garso ir 3D vaizdo renginių turą. Šio renginio metu „Happyendless“ žiūrovams pristatė geriausius savo kūrinius ir šviežiausias dainas iš naujojo albumo. Žiūrovai turėjo galimybę klausytis tokių kūrinių, kaip „Power Forever“, „No Tomorrow“, „Vacuum“, „Uncovering New Africa“, „Sweet Sweet“, „Golden Olympic“, „Central Lover“, „London Big City“. Žiūrovai galėjo gėrėtis 3D vaizdo projekcijomis, kurios perteikė mūsų kasdienį gyvenimą, kuris kiekvienas turi savo mini dramą. Kiekviena daina turėjo užslėptą mintį, o klipai atspindėjo įprastas mūsų gyvenimo situacijas.

Daugiausiai ovacijų sulaukė „Power Forever“ bei „Sweet Sweet Super Sweet“ dainos bei jų klipai 3D formatu. Dainos „Vacuum“ klipas turėjo sukelti nepasitenkinimą gyvūnų mylėtojams ir vegetarams, nes visos dainos metu buvo rodoma... kepama mėsa. Taip, tai gyvenimiška, mūsų kasdienybė, bet buvo ir tokių kurie vaizdu pasišlykštėjo ir gėrėjosi tik daina.

Kino teatro salėse įrengta speciali koncertinė aparatūra ir muzikinė scena. Šviesos specialistams Eugenijui Sabaliauskui ir Mindaugui Skuminui įrengus specialų apšvietimą, „Happyendless“ pavyko suderinti gyvą savo pasirodymą scenoje su iš ekrano sklindančiomis 3D vaizdo projekcijomis. Žiūrovai, koncertą stebintys pro 3D akinius mato ir gyvai grojančią šešių muzikantų komandą, ir 3D vaizdo siužetus. Dėl šviesų efekto kartais atrodė, jog grupė yra ekrano vaizde, bet iš tiesų jie grojo gyvai esančioje scenoje prie ekrano.

Manau, kad grupei pavyko įgyvendinti savo tikslą ir sužavėti žiūrovus analogų neturinčiu 3D koncertu. Salėje susirinko dauguma grupės „Happyendless“ gerbėjų ir tai buvo galima aiškiai suprasti. Vienas iš gerbėjų, brandaus amžiaus vyras, entuziastingai ir pareigingai po kiekvienos dainos plojimų garsus paįvairino savo beveik indėnišku šaukimu „Uuuu“. Po kelių dainų šis šūksnis neliko neišgirstas ir toliau buvo palydimas juoko aidais. Daugiausiai ovacijų sulaukė paskutinioji daina „Sweet Sweet Super Sweet“, kurios metu gerbėjos atsistojusios šoko ir garsiai reiškė savo meilę ir begalinę simpatiją grupės vokalistui Sauliui Prūsaičiui. Taip pat pasirodymo metu nepavyko išvengti ir smagių nutikimų, žinoma, gerai, kad jie baigėsi laimingai. Grupė nepasididžiavo ir išpildė žiūrovų pageidavimą: pakartojo paskutinę savo pasirodymo dainą. Bet jos metu įsisiautėjęs vokalistas netikėtai užkliuvo už kolonėlės ir vos nenugriuvo. Jam pavyko išsilaikyti, o šio lyg ir menko nutikimo niekas nesureikšmino ir užglaistė palaikymo šūksniais.

Šis „Happyendless" 3D VAIZDO IR GYVO GARSO KONCERTŲ TURAS nepaliko abejingų, o visus gerbėjus privertė iš naujo įsimylėti šią grupę. Tokius pasirodymus „Happyendless" surengs ir kituose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei dar kartą pakartos šį pasirodymą Vilniuje.

Nuotraukų autorius: Dalius Baranauskas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Staigmena
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt