Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 30d. 11:16

Helovino išvakarėse Vilnių nustebino zombių eisena (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

„Paklausyk, paklausyk ar girdi - zombiai atrieda, atidunda“ – žodžai iš legendinės grupės „Antis“ dainos - tai pirmoji mintis atėjusi į galvą šįvakar besivaikštant Pilies gatvėje.

„Paklausyk, paklausyk ar girdi - zombiai atrieda, atidunda“ – žodžai iš legendinės grupės „Antis“ dainos - tai pirmoji mintis atėjusi į galvą šįvakar besivaikštant Pilies gatvėje.

Nedidelis būrelis jaunų zombių akimirkai okupavo dalį gatvės ir riaumodami, rėkaudami, besiramsčiuodami vieni į kitus,vilkdami kojas ir iš praeivių reikalaudami jų smegenų žygiavo iki Basanavičiau gatvės. Slenkanti „numirėlių“ minia šmaikščiai baugino ne tik praeivius bet ir iš už vitrinų ar kavinių langų eiseną stebėjusius jų lankytojus. Vienam vakarui zombiais pavirtęs jaunimas šokiravo tariamai kruvinais rūbais ir tvarsčiais, išbąlusiais ir mėlynėmis nusėtais veidais.

Viena iš eisenos dalyvių, numirėle gydytoja prisistačiusi zombė, pasakojo, kad geidžiamiausias zombio gardėsis šįvakar yra smegenys: „Kuo jų daugiau – tuo geriau“. Trumpas zombės interviu baigėsi pašnekovei užsiminus, kad skaniausios yra žiniasklaidos atstovų smegenys.

„Siaubingas“ zombių vakaras tęsėsi „MyBar“ bare, kuriame eisenos dalyviai buvo pakviesti žiūrėti klasikinio siaubo filmo ir dalyvauti Helouvyno vakarėlyje.

Šįvakar vykusios akcijos tikslas buvo rinkti aukas visuomenės pažeidžiamų grupių integracijos visuomenėje skatinimui. Tokia veikla užsiima socialinis projektas „Socialinis taksi“. Zombių eisena buvo siekiama pašiepti visuomenę, kurioje vyrauja stereotipai ir išankstinės nuostatos, kurių pasėkmė yra sudarytos kliūtys sėkmingam žmonių bendravimui.

Ši „numirėlių“ eisenos tradicija atsirado prieš 10 metų JAV, o vėliau paplito po visą pasaulį, kai po dviejų metų skirtinguose miestuose vykusiose eisenose susirinko virš 10 tūkst. dalyvių.

Reporterė Izabelė Pukėnaitė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt