Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 10:28

Horizonte nieko naujo nematyti (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Filmas „Horizontas“ („Skyline“) nėra iš tų, kuriuos peržiūrėjus galima būtų pasakyti „nieko naujo“.

Na, nevisai. Filmas „Horizontas“ („Skyline“) nėra iš tų, kuriuos peržiūrėjus galima būtų pasakyti „nieko naujo“. Vis dėlto tai mokslinės fantastikos filmas ir vien šis po truputį populiarėjantis žanras yra šis tas naujo ir nematyto. Bet... Žmogus, matęs bent keliolika šio stiliaus filmų, peržiūrėjęs „Horizontą“, vis dėlto turėtų ištarti antraštėje matomą frazę.

Šis „sci-fi“ trileris yra gan nesunkiai nuspėjamas ir prognozuojamas. Daug tokių filmų yra sukurta pagal panašų scenarijų: Žemę užpuola ateiviai, visas veiksmas koncentruojasi apie vieną ar kelis didvyrius, kurie vėliau išgelbėja planetą. Tiesa, „Horizonte“ pagrindiniai veikėjai stengiasi išgelbėti bent jau savo kailį ir apie globalinius dalykus galvoja nedaugiau nei kokia eksperimentų objektu paversta laboratorinė žiurkė.

Apskritai, apie šį filmą nemažai informacijos galima gauti peržiūrėjus jo „trailer'į“. Šis gan tiksliai apibūdina, kodėl jums būtų verta ar neverta eiti į kino teatrą. O galvojant, ar apsilankyti kine dėl šio filmo, išties siūlau pasižiūrėti „Horizonto“ reklaminį filmuką. Gal tokio pobūdžio filmas bus tik laiko gaišimas, o gal vėliau teks gailėtis praradus galimybę jame apsilankyti.

VIDEO: Lietuviškai subtitruotas trilerio "Horizontas" anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt