Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieva Narkutė ir grupė „Raudoni vakarai“: meilė ir gyvenimas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus baroko paveldo šv. Kotrynos bažnučioje lapkričio 14 dieną žvakių šviesoje nuskambėjo lyriškos Ievos Narkutės ir grupės „Raudoni vakarai" dainos. Scenoje pasirodžiusi Ieva, kuri dėvėjo puošnią tamsiai žalią suknelę, sėdo prie juodojo fortepijono ir pradėjo vakaro koncertą. Po pirmos dainos, lyg atgavusi kvapą, dainininkė prasitarė, jog labai jaudinasi ir pristatė pasirodymo bei visų sukurtų dainų idėją apie meilę ir gyvenimą.

Vilniaus baroko paveldo šv. Kotrynos bažnučioje lapkričio 14 dieną žvakių šviesoje nuskambėjo lyriškos Ievos Narkutės ir grupės „Raudoni vakarai" dainos.

Scenoje pasirodžiusi Ieva, kuri dėvėjo puošnią tamsiai žalią suknelę, sėdo prie juodojo fortepijono ir pradėjo vakaro koncertą. Po pirmos dainos, lyg atgavusi kvapą, dainininkė prasitarė, jog labai jaudinasi ir pristatė pasirodymo bei visų sukurtų dainų idėją apie meilę ir gyvenimą. Gali pasirodyti kiek banaloka, dėl kasdienybės nuvalkiotos frazės, tačiau dainų žodžiai ir skambesys, kuris įspūdingai atsiskleidžia šv. Kotrynos bažnyčios erdvėse, viską išteisiną.

Tarp dainų atlikėja Ieva dažnai užsimindavo apie savo vaikystę ar keldavo filosofinius klausimus, kurie galbūt priversdavo susimąstyti klausytojus. Taip pat į koncertą akomponuoti buvo pakviestas gerai žinomas maestro Andrius Kulikauskas bei skambant dainai „Raudoni vakarai" netikėtai pasirodė ir dainininkas Mantas Jankavičius, kuris kartu pritarė dainuodamas. Be abejo, ši daina susilaukė gausiausių aplodismentų.

Koncertas buvo tikrai malonus ir sušildantis šiomis subjurusiomis rudenio dienomis, tačiau šio renginio organizatoriai, matydami didžiulį klausytojų susidomėjimą (visi bilietai buvo išpirkti), nepasirūpino papildomimis kėdėmis. Todėl daug žmonių, kuriems neteko galimybė atsisėsti, ramstė bažnyčios sienas, trypčiojo vietoje ar pavargę stovėti, atsitūpę klausėsi koncerto.

Gintaro Kropio nuotrauka

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt