Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgais žiemos vakarais šiaulėniškiai skaitys naujas knygas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkio darbų žiemą nėra daug. Mažuose miesteliuose, tokiuose kaip Šiaulėnai Radviliškio rajone, bene dažniausias vakaro leidimo būdas – televizijų siūlomos pramogos. Visgi, prasidėję metai šiaulėniškiams atnešė ir kitą galimybę bent trumpam pabėgti nuo rutinos – progą prisėsti prie naujos, dar neskaitytos knygos.

Ūkio darbų žiemą nėra daug. Mažuose miesteliuose, tokiuose kaip Šiaulėnai Radviliškio rajone, bene dažniausias vakaro leidimo būdas – televizijų siūlomos pramogos. Visgi, prasidėję metai šiaulėniškiams atnešė ir kitą galimybę bent trumpam pabėgti nuo rutinos – progą prisėsti prie naujos, dar neskaitytos knygos. Miestelyje veikiantis fondas Šiaulėnų ateičiai” bibliotekai padovanojo beveik šimtą naujų knygų – laiko patkrintų ir šiandien populiariausiųjų sąrašuose esančių kūrinių.

Esu tikra, kad dar dažais kvepiantys žinomi apsakymai ir jaunimo tarpe ypač populiarūs užsienio autorių bestseleriai ilgai neužsigulės lentynose. Dovana pradžiugino ir mažuosius bibliotekos lankytojus: vos apsilankę pirmieji skaitytojai puolė vartyti lietuviškas eiliuotas pasakas, kūrybiškumą lavinančias darbelių knygas, iš animacinių ir kino filmų pažįstamų herojų nuotykius.

Patiems jauniausiems siūlysiu Vytauto V.Lansbergio kūrybą, „Darbėnų” miestelio nuotykius, kiek paaugusiems – jų bendraamžio Nevykėlio dienoraščius, o tiems, kuriems jau įkandamos ir storesnės knygos - Herbjorg Wassmo ir Clarissa Pinkola Estes kūrinius. Pati taip pat nusižiūrėjau keletą naujienų, kurias skaitysiu pirmiausia…

Jaunimas pastaraisiais metais kaip įmanoma labiau skatinimas skaityti. Tikiu, kad galimybė nevykstant į miestą ir neišleidžiant pinigų perskaityti naujas, skaitytojų iš viso pasaulio pripažinimą pelniusias knygas, sudomins ne vieną šiaulėniškį.

Bibliotekininkė Almutė Petrylienė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žiema
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt