Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iliuzionistas EMMAGIC pristato naują programą

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rokiškėnas Edgaras Mažeika iliuzionisto kelią pasirinko dar būdamas vaikas. Kruopščiai dirbdamas ir tobulindamas meistriškumą dar nei dvidešimties neturintis vaikinas dabar savo...

Rokiškėnas Edgaras Mažeika iliuzionisto kelią pasirinko dar būdamas vaikas.

Kruopščiai dirbdamas ir tobulindamas meistriškumą dar nei dvidešimties neturintis vaikinas dabar savo naująją programą ruošiasi pristatyti Panevežio miesto publikai.

„Noriu, kad mano magija paskatintų žmones mąstyti“, – sako jau dvylika metų iliuzijos meno paslaptis gvildenantis Edgaras Mažeika.
 
Iki šiol tik privačiuose vakarėliuose rankų ir kūno miklumą demonstruodavęs rokiškėnas vėl pasiryžo pakilti į didžiąją sceną: spalio mėnesį magijos triukus meistriškai įvaldęs Edgaras stebins ir panevėžiečius.
 
„Programą kūriau dvejus metus, pavadinau ją „The memory of you“, – Edgaras neslepia, kad ilgai puoselėtas debiutas tik per pastaruosius du mėnesius įgavo galutinę formą: suderinta muzika, kruopščiai apgalvotos detalės, pasirinktos magijos triukus iliustruojančios filosofinės temos. "Įvyko lūžis kuris vienaip mane tarsi paleido skristi pavėjui, kitu požiūriu - padėjo apjunkti programą. Atiduoti triusą "kažkam"..." - pasakojo Edgaras.
 
„Norėčiau, kad tai būtų reginys, po kurio žmonės susimąstytų, pagalvotų“, – aiškina jaunasis magas ir būsimai publikai žada daugiau nei valandą truksiančių staigmenų.
 
„Viename numeryje, jį pavadinau „Pamišėlio košmaru“, pabandysiu parodyti, kaip atrodo žmogaus pasipriešinimas gamtai“, – paslaptingai užsimena, tačiau didžiausias paslaptis palieka ateičiai.
 
Ištrauka iš "Panevežio balsas". Eglė Giknienė

12 metų domiuosi iliuzijos menu...
pastaruosius 2 metus skyriau tik šiai programai...
ateikite pasiruošę - likti nustebę! " - EMMAGIC.

Prekybos ir pramogų centras BABILONAS bei radijo stotis pulsas pristato iliuzionistą EMMAGIC kuris kviečia visus į stebuklų šalį. Kur iliuzijos virsta tikrove... o tikrovė... - iliuzijomis...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt