Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Informacinės technologijos ir linksmybės

Anime Nights
Anime Nights
Šaltinis: 15min
0
A A

Informacinės technologijos ir linksmybės, ar tai suderinama? Atsakyti į šį klausimą ir dalyvauti daugiau nei savaitę truksiančiose šėlionėse jau balandžio mėnesio 4-13 dienomis...

Informacinės technologijos ir linksmybės, ar tai suderinama? Atsakyti į šį klausimą ir dalyvauti daugiau nei savaitę truksiančiose šėlionėse jau balandžio mėnesio 4-13 dienomis kvies festivalis “InfoShow”.
      Save pristatantis kaip informatiškiausias Lietuvoje vykstantis festivalis “InfoShow” iš tiesų nemeluoja. Jau dvyliką metų vykstantis renginys yra organizuojamas veiklių, inovacijų siekiančių jaunų žmonių – Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto studentų atstovybės “InfoSA” narių. “Festivalis “InfoShow” jau yra tapęs tradicija, kiekvienais metais jame sulaukiame vis daugiau dalyvių. Šiemet siūlysime apsilankyti ne tik visiems puikiai žinomuose renginiuose, tačiau stengsimės į festivalį įtraukti ir naujų veiklų. Tai puiki vieta ne tik tobulėti, bet ir pasinerti į studentiškų pramogų šėlsmą.” – apie artėjantį festivalį kalba studentė ir šiųmečio festivalio “InfoShow” koordinatorė Paulina Raziūnaitė.
      Festivalis kiekvienam dalyviui leis atrasti savas interesų sritis, iš daugybės būsimų renginių nebus sunku išsirinkti kažką dominančio. Informatiškiausios linksmybės – tai ir galimybė puikiai praleisti laiką draugų kompanijoje, ir sužinoti naujų, tobulėti skatinsiančių dalykų. Festivalio “InfoShow” renginių spektras itin platus – pasinerti į kompiuterinių žaidimų pasaulį ir rungtis tinklo žaidimų turnyruose kvies didžiausias Lietuvoje elektroninio sporto vakarėlis “Lan party”, smalsius ir naujus pojūčius mėgstančius jaunuolius masins “Infobolas”, kurio metu futbolą bus galima žaisti apsivilkus specialius kamuolinius apsiaustus. Ne tokie ekstreamalūs dalyviai savo jėgas bus kviečiami išbandyti mobiliųjų telefonų svaidymo į tolį rungtyse, “Numesk seną – gauk naują” ne tik puiki pramoga, bet ir galimybė laimėti naują mobilųjį telefoną. Atsipūsti po sportinių renginių ir pamatyti naktinį Kauno miesto gyvenimą siūlys “Barų vakaras”, o išbandyti savo kūrybiškumą bus galima net dviejuose renginiuose – “InfoMenas” bei “Grifų medžioklė”. Taip pat dalyviai bus kviečiami susipažinti su Japonijos kultūra, tam skirtas renginys “Anime Nights”.
      Tačiau pašėlusios studentiškos linksmybės neužims viso festivalio laiko. “InfoShow” siūlys ir konferencijų ciklą, kuris atvers duris į naujos, inovatyvios bei naudingos informacijos pasaulį. Konferencija “Žaidimų virtuvė” leis susipažinti su kompiuterinių žaidimų kūrimo subtilybėmis, “WEB” konferencija supažindins su internetinių puslapių kūrimo technologijomis, “Sėkmės istorijos” per asmenines lektorių patirtis padės klausytojams prisijaukinti savąją sėkmę, o “Pradėk dirbti studijuodamas” pristatys praktikos ar net darbo studijų metu galimybes.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite: http://www.infoshow.info

Parengė: Fausta Kalinauskaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt