Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Interneto hitas: poilsis Kryme ir glamonės tarp bangų sproginėjant rusų bomboms?

N-18
Krymo kurortas
Youtube.com stopkadras / Krymo kurortas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Internete pasirodė perdarytas reklaminis klipas apie poilsį Krymo pusiasalio kurortuose. Iš pradžių filme rodomi jauni žmonės, atvykę prie jūros smagiai pašėlti. Tačiau jų atostogas nutraukia sproginėjantys sviediniai ir minos. Filmo pabaigoje autoriai klausia (Krymo gyventojų): ar to norėjai, kviedamas į Krymą Rusijos kariuomenę?

Internete pasirodė perdarytas reklaminis klipas apie poilsį Krymo pusiasalio kurortuose. Iš pradžių filme rodomi jauni žmonės, atvykę prie jūros smagiai pašėlti. Tačiau jų atostogas nutraukia sproginėjantys sviediniai ir minos. Filmo pabaigoje autoriai klausia (Krymo gyventojų): ar to norėjai, kviesdamas į Krymą Rusijos kariuomenę?

VIDEO: Klipas apie poilsį Kryme

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt