Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš svajonių praktikos – į svajonių atostogas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrus metus iš eilės gyvuojantis socialinis projektas „Praktikantai“ savo dalyvius džiugina vis didesnėmis ir malonesnėmis staigmenomis, o precedento Lietuvoje neturintis šou traukia didžiausių Lietuvos įmonių dėmesį.

Antrus metus iš eilės gyvuojantis socialinis projektas „Praktikantai“ savo dalyvius džiugina vis didesnėmis ir malonesnėmis staigmenomis, o precedento Lietuvoje neturintis šou traukia didžiausių Lietuvos įmonių dėmesį. Šį kartą atsakingais ir veržliais moksleiviais susidomėjo Kauno oro uostas, kuris savo iniciatyva nusprendė projekto laimėtoją apdovanoti įspūdinga kelione.

Socialinis projektas „Praktikantai“  skirtas vienuoliktų klasių moksleiviams, apsisprendusiems dėl savo svajonių specialybės ir norintiems įsitikinti savo sprendimo teisingumu. Visą vasarą dešimt kruopščiai atrinktų moksleivių praktikavosi įmonėse, kuriose galėjo išbandyti juos dominančią specialybę. Vykdydami įvairiausias praktines užduotis, praktikantai ne tik bandė savo jėgas, bet ir varžėsi tarpusavyje. Dalyvius nuolat stebėjo ir kebliausiose situacijose pagalbos ranką tiesė įvairiausios institucijos ir kompetentinga komisija. Vienas iš komisijos narių yra puikiausias pavyzdys projekto dalyviams - jaunas, veržlus ir įspūdingą karjerą padaręs dar būdamas studentas Povilas Mačiulis, buvęs Kauno miesto vicemeras.

Povilas kartu su projekto laimėtojais leisis į kelionę, kurioje ne tik kartu pažins svečią šalį, bet ir pasidalins savo gerąją patirtimi. Kauno oro uosto atstovai stebėdami projekto dienoraščius TV ekrane, nusprendė, jog tokie motyvuoti ir kūrybingi jaunuoliai, turi būti vertinami, branginami ir skatinami. Todėl patys susisiekė su projektą kuriančia Kauno kompanija „Media Lab“ ir pasiūlė įsteigti pagrindinį prizą – kelionę į Tamperę Suomijoje.

Atsakingiausiai į savo praktiką žiūrėjęs ir geriausiai atlikęs jam skirtas užduotis dalyvis laimės šią kelionę. Jo kompanionais taps Povilas Mačiulis ir dar vienas praktikantas, kurį su savimi keliauti pasikvies projekto laimėtojas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt