Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 09:47

Išrinkta „Mis Klaipėdos studentė 2010“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Ketvirtadienio vakarą įvyko renginys „Mis Klaipėdos studentė 2010“, kurio metu buvo išrinkta talentinga, šmaikšti, žavinga Klaipėdos aukštųjų mokyklų atstovė.

Gruodžio 9 d. „Marseille lounge bar“ įvyko renginys „Mis Klaipėdos studentė 2010“, kurio metu buvo išrinkta talentinga, šmaikšti, žavinga Klaipėdos aukštųjų mokyklų atstovė. Nugalėtoja pasidabino pagrindiniu prizu – juvelyro Liudviko Vilčinsko vienetiniu vėriniu.

Dalyvės, svečiai ir komisija susirinko 19 val., tačiau renginys prasidėjo gerokai vėliau. Ilgai lauktos studentės pasirodė apsirengusios juodomis suknelėmis ir sušoko „Coda“ šokių mokyklos sukurtą šokį, kurio metu atskleidė savo plastiškumą bei žavesį. Po to merginos prisistatė, buvo parodyta filmuota medžiaga apie kiekvieną studentę. Kompetentinga bei profesionali komisija negailėjo studentėms klausimų. Merginos drąsiai atsakinėjo ir gynė savo nuomones. Komisiją kiek nustebino tai, kad dauguma merginų renginyje sutiko dalyvauti paskatintos draugų.

Vakarui įpusėjus, merginos parodė savo talentus: šoko, dainavo ir skaitė savo kūrybos eiles. Buvo pristatytos vestuvinės bei vakarinės suknelės, pačių merginų sukurti bikiniai, kurie stebino originalumu. Fotografai lepino merginas blykstėmis, o žiūrovai spėjo išsirinkti savo favorites ir aktyviai už jas sirgo.

Nugalėtoja tapo Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentė Greta Laurynaitė. Kitos merginos taip pat neliko nepastebėtos: „Vicemis Klaipėdos studentė 2010“ tapo Viktorija Andrijauskaitė, „Mis Foto“ – Agnė Kaubrytė, didžiausio publikos palaikymo sulaukė Giedrė Grauslytė, internete daugiausiai balsų pelnė Ligita Bainoravičiūtė, o „Mis Elegancija“ išrinkta Ina Piatajeva. Visos 10 merginų, išrinktų dalyvauti finale, gavo prizų, taip pat galimybę išreikšti bei parodyti save.

Pasibaigus konkursui žmonės pradėjo skirstytis, o programoje minėtų Vudžio, Grūdo, Dūmo ir Mažo nesulaukėme. Tačiau visi išėjome su gera nuotaika, pasisėmę energijos iš žavingų merginų.

Nuotraukos: Algirdas Venskus

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt