Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsipildė sveikatos mokslų studento svajonė pabendrauti su Vladu Lašu

Šaltinis: 15min
0
A A

Tarp daugiau kaip 600 svajonių, kurių per tris savaites sulaukė pilietinė-edukacinė akcija „Svajonių karavanas“, organizatorių dėmesį patraukė netikėtas įrašas – praleisti dieną...

Tarp daugiau kaip 600 svajonių, kurių per tris savaites sulaukė pilietinė-edukacinė akcija „Svajonių karavanas“, organizatorių dėmesį patraukė netikėtas įrašas – praleisti dieną su Vladu Lašu. Inovatyvus verslininkas, technikos mokslų daktaras, o dabar dar ir kandidatas į Prezidento postą netruko atsakyti teigiamai ir jau po kelių dienų rado laiko susitikti su jaunuoliu Vilniuje.

„Kažkodėl labai maža ir žemiška Roko svajonė... Kita vertus, viskas, kas didu, prasideda nuo mažų dalykų. Mielai pakviesiu Roką praleisti dieną kartu!“ – taip į nedrąsų „Svajonių karavano“ klausimą, ar išpildys studento Roko Žeimio svajonę, reagavo žinomas žmogus. Svajonę parašiusiam vaikinui ir jo dvyniui broliui nusišypsojo laimė su p. Vladu praleisti kiaurą dieną: visi kartu žiūrėjo filmą, pietavo Televizijos bokšte ir, žinoma, daug bendravo.

Lietuvos sporto universitete pirmus metus studijuojantis Rokas į susitikimą atvyko su dvyniu broliu Rapolu. Savo prielankumą originalumu garsėjančiam verslininkui jaunuoliai nusprendė parodyti ne ką mažiau originaliai – pasipuošė pačių kurtais marškinėliais su V. Lašo portretu kosmoso fone ir užrašu „Mes už XXI amžiaus lyderį“. Pasak dvynių, verslininko veikla jiedu susidomėjo prieš kelerius metus, išgirdę apie tai, kad jis bendrauja su žymiuoju Richardu Bransonu. Nuodugniau pasidomėję su p. Vlado mintimis ir darbais, Rokas ir Rapolas sako susižavėję jo atvirumu naujovėms, savitu mąstymu, drąsa ir ryžtu imtis pačių neįtikimiausių projektų. „Manome, kad tokių žmonių Lietuvai reikia daugiau“, – trumpai reziumavo broliai.

Paklaustas apie pirmąjį įspūdį sužinojus Roko svajonę, kaip visada kuklus p. Vladas šypteli: „Žinoma, buvo labai netikėta. Tačiau turėjau progos dar kartą įsitikinti, kad Lietuvoje yra puikių ir plačiai mąstančių jaunų žmonių“. Atsisveikindamas su Roku ir Rapolu, p. Vladas įteikė jiems po knygą ir palinkėjo drąsiai siekti savo svajonių.

Per ateinančias 3 savaites „Svajonių karavanas“ planuoja išpildyti dar daugiau surinktų svajonių, o balandžiui baigiantis vėl leisis į kelią – šįkart karavaną po Lietuvą vežiojantis šeimyninis „CityBee“ automobilis užsuks į Rumšiškes, kur vyks Velykų šventė. Čia rašyti svajones ir vaišintis nepaprastai skania kareiviška grikių koše visiems svajotojams padės atstovai iš pasaulinės aktyvių ir socialiai atsakingų piliečių organizacijos „JCI Lietuva“.

Nuo kovo 1 d. septynis mėnesius truksiančią kelionę po visą Lietuvą pradėjusią „Svajonių karavano“ vilkstinę sudaro kilnojamoji fotostudija, kurioje lankytojai kviečiami nemokamai įsiamžinti su visa šeima, sveikuoliška grikių koše vaišinanti lauko virtuvė ir susitikimų palapinė, kurioje, atšilus orams, vyks susitikimai su visuomenei gerai žinomais žmonėmis, puoselėjančiais šeimos vertybes, talkinant Sveikatos žurnalistų asociacijai bus rengiamos paskaitos šeimos planavimo, sutuoktinių tarpusavio santykių, sveikatingumo, tėvystės temomis.

Nuo gegužės „Svajonių karavanas“ pradės vasaros sezoną Palangos ir Druskininkų kurortuose, birželį keliaus į Alytų ir Trakus, liepą – į Kernavę ir Klaipėdą. Rugpjūčio pradžioje užsukęs į Kėdainius, karavanas leisis į Panevėžį ir Šiaulius, o kelionę iškilmingai užbaigs rugsėjo 27 d. sostinėje rengiama šventine programa. Iš viso „Svajonių karavanas“ planuoja atvykti net į dvidešimt įvairiose šalies vietose organizuojamų renginių.

 
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt