TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunieji Rusijos virtuozai spalį koncertuos Lietuvoje

Koncertų atlikėjai
Koncertų atlikėjai
Šaltinis: 15min
0
A A

“CULTURE LIVE” Lietuvos muzikos gurmanams nuolat pateikia muzikinių staigmenų puokštę ir spalio mėnesį muzikos mylėtojus kviečia pasinerti į užburiantį muzikos pasaulį kartu su...

“CULTURE LIVE” Lietuvos muzikos gurmanams nuolat pateikia muzikinių staigmenų puokštę ir spalio mėnesį muzikos mylėtojus kviečia pasinerti į užburiantį muzikos pasaulį kartu su jaunaisiais muzikos virtuozais iš Rusijos!

Koncertuose pasirodys vieni ryškiausių Rusijos jaunosios kartos atlikėjų- Sergejus Redkinas (fortepijonas) ir Nikita Liutikovas (klarnetas). Šis muzikų  tandemas yra atstovaujamas vienos solidžiausių Sankt Peterburgo organizacijų, kuri rūpinasi talentingiausiais šalies jaunaisiais atlikėjais. Jie išugdė tokio lygio žvaigždes, kaip E. Kissinas, N. Luganskis, A. Baranovas, M. Kultyševas bei daugelis kitų atlikejų, kurie garsina šalies vardą visame pasaulyje.

Vienas iš koncerto organizatorių tikslų - pristatyti ypatingų gabumų virtuozus mūsų šalies muzikos mylėtojams. Šie muzikai yra pelnę eilę garbingų apdovanojimų ir  koncertuoja garsiose pasaulio salėse kaip solistai bei kamerinės muzikos atlikėjai.


Koncertai vyks:
- spalio 17 d. 19 val. Lietuvos muzikos ir teatro koncertų salėje Vilniuje
- spalio 18 d. 18 val.  Kauno valstybinėje filharmonijoje
- spalio 20 d. 18 val. Klaipėdos koncertų salėje

 

NIKITA LIUTIKOVAS (klarnetas)

Atlikėjas jau yra pelnęs du Didžiuosius prizus – tarptautiniame konkurse „XXI amžiaus menas“ Kijeve (2003) ir Maskvos atvirajame jaunųjų klarnetininkų ir pučiamųjų ansamblių konkurse (2005). Be to, Nikitai buvo skirtos pirmosios premijos tarptautiniuose pučiamųjų instrumentų konkursuose Rusijoje ir JAV, atlikėjas yra iškovojęs ir kitų apdovanojimų.

Klarnetininkas bendradarbiavo su įvairiais simfoniniais orkestrais: Sankt Peterburgo filharmonijos simfoniniu orkestru, Sankt Peterburgo kapelos simfoniniu orkestru, Sankt Peterburgo valstybiniu akademiniu simfoniniu orkestru, Jelsko universiteto simfoniniu orkestru (Niujorkas, JAV) ir Švedijos pučiamųjų orkestru.
N. Liutikovas yra koncertavęs žymiojoje Niujorko „Carnegie Hall“, dalyvavo Vladimiro Spivakovo fondo organizuojamuose festivaliuose, gastroliavo Šveicarijoje ir Vokietijoje. Nuo 2007 metų jis yra nuolatinis Sankt Peterburge rengiamų koncertinių programų „Muzikinė Rusijos rinktinė“, „Talentų upė“ ir „Žvaigždžių muzika“ dalyvis.

SERGEJUS REDKINAS (fortepijonas)

S. Redkinas jau spėjo iškovoti apdovanojimų ir kaip pianistas, ir kaip kompozitorius. Jis užėmė antrąją vietą Sankt Peterburge organizuotame konkurse „Aš – kompozitorius“ (2004), yra pelnęs Rusijos konkurso „Jaunieji talentai“ premiją (2006).

Ryškiausi jo, kaip atlikėjo, pasiekimai yra iškovotas Didysis prizas F. Šopeno kūrybai skirtame jaunųjų pianistų konkurse Estijoje (2006) ir pirmosios vietos Tarptautiniame S. Rachmaninovo konkurse Sankt Peterburge (2005), jaunųjų talentų konkurse „Klasika 2006“ Kazachstane. Talentingam atlikėjui stipendijas yra skyrę keli Rusijos fondai, jis stažavosi Italijoje ir dalyvavo keliuose žymių Rusijos pianistų organizuotuose meistriškumo kursuose. Koncertines programas Sergejus yra pristatęs Vokietijos, Lenkijos, Šveicarijos ir kitų užsienio šalių klausytojams.

Pasinaudokite puikia proga išgirsti nuostabią muziką ir praskaidrinti šaltą rudens vakarą su F. Schuberto, I. Stravinskio,  F. Poulenco, C. Debussy  kūriniais, atliekamais jaunųjų Rusijos virtuozų.

Daugiau informacijos www.culture-live.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt