Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 15:08

Jaunimogidas.lt komanda siautulingai paminėjo pusės metų gimtadienį

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Šeštadienį turėjome progos dar kartą įsitikinti, kad visi kartu mokame ne tik dirbti, bet ir pramogauti.

Žydrė Dargužytė, www.jaunimogidas.lt

Šeštadienį turėjome progos dar kartą įsitikinti, kad visi kartu mokame ne tik dirbti, bet ir pramogauti. Kadangi esame aktyvūs, savo pusės metų gimtadienį nusprendėme paminėti ekstremaliai ir sportiškai. Taigi linksmybes Belmonto nuotykių parke pasirinkome neatsitiktinai.

Čia mūsų laukė ne tik kvapą gniaužiančios trasos, bet ir filmavimai bei fotosesijos – jau seniai neįsivaizduojame savo švenčių be į mus subtiliai nukreiptos Tomo filmavimo kameros ar Mariaus fotoaparato akies.

Keturios valandos kartu – strateguojant, kaip įveikti vieną ar kitą rungtį. Stebėdama šeštadienio ryto procesą medžiuose, galvojau, kas daro mus tokius stiprius, kad per pusę metų sugebėjome pelnyti jaunimo auditorijos simpatijas (tai rodo kas mėnesį augantis portalo lankomumas).

Kai apžvelgiau pusės metų kartu su komandos nariais nueitą kelią, pirmoji mintis, kuri atsako į ką tik iškeltą klausimą buvo tokia – mus stiprina BENDRAS procesas. Ir nesvarbu, ką veiki, svarbu, kiek širdies į tai įdedi.

Dauguma kartu dirbančių žmonių laikosi nuostatos, kad kūrybinis procesas praplečia laiko ribas. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad visi jaunimogidas.lt komandos nariai itin užsiėmę  – dirbantys, studijuojantys, aktyviai pramogaujantys, keliaujantys – nepaisant to, jie visada randa laiko VEIKTI kartu.

Kažkada a.a. kapucinų vienuolis Tėvas Stanislovas man yra pasakęs: „Du dalykai svarbiausi: aš matau, aš džiaugiuosi, kad galiu veikti; ir aš suprantu, kaip svarbu ištverti, kai į mane kėsinasi be galo, be krašto žiaurios arba absurdiškos aplinkybės. Šios dvi patirtys man būtinos, kad jausčiausi galįs išlaikyti pusiausvyrą“.

Tai galime laikyti savo komandos moto – randame laiko veikti, mokame tuo džiaugtis kartu ir suprantame, kaip svarbu tęsti pradėtą kelią – nes kuo daugiau jaunų žmonių susirgs gerąja hiperaktyvumo liga, tuo lengviau bus gyventi.

Ačiū, kad ESATE.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt