Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 08:52

„Jazzanova“ su Paul Randolph pribloškė lietuvius (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

9 beprotiškai talentingi vyrai scenoje, sambą šokantis vokalistas, nuo grojamos muzikos apsvaigę muzikantai, nevaržomai reiškianti emocijas minia ir kokybiška muzika. Šeštadienį, menų fabrike „Loftas” grupė iš Berlyno „Jazzanova"su vokalistu iš Amerikos Paul Randolphe surengė pasirodymą vilniečiams ir miesto svečiams.

9 beprotiškai talentingi vyrai scenoje, sambą šokantis vokalistas, nuo grojamos muzikos apsvaigę muzikantai, nevaržomai reiškianti emocijas minia ir kokybiška muzika. Šeštadienį, menų fabrike „Loftas” grupė iš Berlyno Jazzanova"su vokalistu iš Amerikos Paul Randolph surengė pasirodymą vilniečiams ir miesto svečiams.

Jazzanova live su Paul Randolph pirmą kartą Lietuvoje surengė koncertą. Jam apšildyti ne atsitiktinai buvo pasirinktas Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas Vidis. Tai jis 2009 m. buvo pakvietęs vieną Jazzanovos" narių atvykti į vieną iš Vilniaus klubų.

Apie vidurnaktį scenoje pasirodęs Lofto direktorius Viktoras Diawara nekantraujančiai miniai pranešė, jog jau greitai scenoje pasirodys ilgai lauktieji Jazzanova" su vokalistu Paul Randolphe. Publika negailėjo plojimų.

8 vyrams pasirodžius scenoje ir pradėjus groti, minia pradėjo šėlti nuo pirmų akordų. Žmonės šoko, kėlė rankas į viršų, dainavo kartu bei šokinėjo.

Per kitą kūrinį prisijungė ir vokalistas Paul Randolph iš Detroito. Pasipuošęs masyviais karoliais, spalvingais marškiniais, bei akiniais, žiūrovams demonstravo puikias savo balso galimybes, šokius bei šiltą bendravimą su publika. Taip pat žiūrovus pralinksmino vienai dainai atlikti pasitelkęs švilpuką, megafoną. Aštuoni muzikantai taip pat puikiai jautėsi scenoje, šypsojosi publikai, pozavo fotografams, bei šoko.

Koncerte nuskambėjo žymiausi grupės kūriniai, daugelis jų iš albumo „Of All New Things“.

Po kiek ilgiau nei valandą trūkusio pasirodymo iš žiūrovų buvo galima išgirsti puikius atsiliepimus apie grupės pasirodymą. Tiesa, iš kai kurių žiūrovų buvo galima išgirsti ir komentarų, kad koncertas buvo per trumpas, tačiau tai tik dar įrodo, jog pirmą kartą pasirodžiusi Jazzanova" live su vokalistu Paul Randolph abejingų nepaliko.

VIDEO: Jazzanova, Paul Randolph - Let Me Show Ya

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt