Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 24d. 13:05

Jonines atšventė kartu su Raudonojo Kryžiaus atstovais

Šių metų, birželio 23d. 17val. Čečėnijos aikštėje vyko A. Dumčiaus organizuojamas renginys, skirtas Joninių šventei paminėti, į kurį buvo pakviesti ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus...

Šių metų, birželio 23d. 17val. Čečėnijos aikštėje vyko A. Dumčiaus organizuojamas renginys, skirtas Joninių šventei paminėti, į kurį buvo pakviesti ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos, Kauno skyriaus nariai- Kauno skyriaus sekretorė Neringa Urbonė, valdybos pirmininkas Jonas Vitkauskas, nariai Laura Balsienė bei Dainius Urbonas.

Šventė buvo skirta įvairaus amžiaus grupių žmonėms, kurių susirinko apie 200. Skambėjo muzika, žmonės linksminosi, na o LRKD Kauno skyriaus nariams teko ne tik matuoti nuilsusių miestiečių bei miesto svečių kraujo spaudimus, bei mokyti pirmos pagalbos teikimo pagrindų, bet ir tvarstyti tikras traumas, kurias patyrė bėgiojantys vaikai.

Šventės metu LRKD Kauno skyriaus nariai supažindino žmones su LRKD veikla ir savanorystės nauda, dalino skrajutes ir lankstinukus, kalbėjosi su žmonėmis apie visuomenines problemas, šmaikštavo. Ypač didėlis dėmesys buvo rodomas pirmos pagalbos žinioms, gyventojai noriai mokėsi gaivinimo pagrindų, klausė kaip suteikti pirmąją pagalbą paspringus, skendus ar įvykus  buitinėms traumoms. Kai kurie tėvai kalbėjo apie tokiu seminarų svarbą mokyklose bei darželiuose į ką atkreipė dėmesį ir LRKD Kauno skyriaus nariai. Šventėje, kurioje netruko nei geros muzikos nei šiltų nuotaikų, dalyvavo ir pats A. Dumčius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt