Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Joninių šventė tęsiasi Kavarske! (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gražiame Kavarsko miestelyje, esančiame netoli Anykščių, Joninės yra viena didžiausių švenčių metuose. Šios šventės proga daugybė miestelio gyventojų bei svečių iš aplinkinių...

Gražiame Kavarsko miestelyje, esančiame netoli Anykščių, Joninės yra viena didžiausių švenčių metuose. Šios šventės proga daugybė miestelio gyventojų bei svečių iš aplinkinių miestų ir kaimų susirenka prie Šventosios upės, kur vyksta tikra Joninių fiesta.
Kavarske trumpiausios vasaros nakties proga vykstantys renginiai prasidėjo penktadienį ir tęsis vis savaitgalį. Joninių dieną Kavarsko vidurinės mokyklos aikštelėje buvo surengtas Kavarsko Jonų taurės krepšinio turnyras, privertęs miestelio gyventojus pajudėti, o vėliau, Kavarsko kultūros namų salėje, kavarskiečius linksmino jaunuoliai, surengę koncertinę programą „Jaunieji talentai". Tradiciškai, kaip ir kasmet, vakare miestelėnai kartu su miestelio svečiais sugūžėjo prie Šv. Jono šaltinio, kur vyko poezijos - muzikos vakaras „Po stebuklingu poezijos medžiu". Vakarą vainikavo iškilmingi fejerverkai.
Joninių šventė nesibaigia ir šiandien. Nuo 21 valandos Šventosios upės pakrantėje vyks Joninių vakaruška „Paparčio žiedas skleidžiasi". 23 valandą čia tradiciškai bus uždegtas Joninių laužas, o nuo vidurnakčio iki pat aušros užmigti neleis Joninių diskoteka!
Birželio 26 dieną, nuo pat ryto miestelio centre vyks tautodailininkų mugė, kurioje kasmet galima išvysti ne tik vis naujų ir netikėtų meno kūrinių, bet taip pat įsigyti ir naudingų buities įrankių. Po mugės centrinę aikštę užlies muzikos garsai. Čia koncertuos moderniojo folkloro grupė „Aisva", atvyksianti iš Jonavos.
Taigi, akivaizdu, kad net nedidelis miestelis turi savo gilias Joninių tradicijas ir jomis tikrai didžiuojasi! Norintys visa tai pamatyti savo akimis! Užsukite čia, nes Joninės Kavarske dar tikrai nesibaigė!

VIDEO: 2011.06.24 Kavarskas, Joninių talentai. Troškūnų breiko grupė

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt