Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurga Šeduikytė: iš Maskvos – į Kauną!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau rytoj laikinąją sostinę savo kerinčiu balsu, nuostabiomis melodijomis ir hipnotizuojančiu žvilgsniu svaigins atlikėja, dainų tekstų autorė Jurga Šeduikytė.

Jau rytoj (kovo 25d.) laikinąją sostinę savo kerinčiu balsu, nuostabiomis melodijomis ir hipnotizuojančiu žvilgsniu svaigins atlikėja, dainų tekstų autorė Jurga Šeduikytė. Atlikėja dažnai vadinama scenos svajokle, kurios muzikoje susipina įvairūs žanrai – nuo ritmenbliuzo iki aštrių roko soluočių. Ji nemėgsta varžyti savęs, įsisprausti į rėmus. Kaip pati sako, dainuoja tai, kas artima širdžiai. O publika negali sustoti gėrėtis ja.

Atlikėjos gyvenime įvyko nemažai pokyčių – šiuo metu ji gyvena Maskvoje. Kaip jai sekasi save realizuoti Rusijos sostinėje? Ar jos neapleido kūrybinis įkvėpimas? O galbūt atrado naują savo mūzą? Į šiuos klausimus savo dainomis Jurga pamėgins atsakyti ilgai lauktame akustiniame koncerte Kauno klube „Siena“.

„Visada malonu sugrįžti ten, kur viskas prasidėjo. Būtent „Sienoje“ prieš ketvertą metų aš pristačiau akustinę programą – pirmą kartą brazdinau gitara, išgirdau naujai atgimstančias savo dainas ir jomis kalbėjausi su visais, kuriems rūpi. Visa tai aš atsimenu. Be galo šilta publika, užburiantis artumas bei išskirtinis dėmesys... Čia norisi grįžti ne tik su koncertine programa – neretai ten grįžtu ir mintimis. Jau greitai susitiksime vėl“, – teigia atlikėja.

Kiekvienas, bent kartą pabuvojęs Jurgos koncerte, tai atmeta lyg stebuklingą sapną... O šalia gitara brazdinant Romui Rainiui – nepakartojamas vakaras tiesiog neišvengiamas!

ikrauk.lt reporteriai taip pat lankysis šiame koncerte, tad laukite įspūdžių!

Renginio vieta: klubas „Siena“ (Laisvės al. 93, Kaunas)

Renginio data: 2011 m. kovo 25 d., 19 val., durys atidaromos: 18.15 val.

Gintaro Česonio nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt