Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaimo šventėje atbudo meilė motociklams (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiek tiek netradicinė kaimo šventė savaitgalį vyko Šakių rajono Patašinės kaime.

Šiek tiek netradicinė kaimo šventė savaitgalį vyko Šakių rajono Patašinės kaime. Ji prasidėjo paroda „Mano senas motociklas", kuri sudomino ne tik šmotociklų gerbėjus, bet ir visus susirinkusiuosius, nes buvo galima pamatyti prieš 25-30 metų populiarias transporto priemones. Gerą nuotaiką dovanojo „Novos" etnografinio ansamblio kapela, vadovaujama Valdo Sinkevičiaus, kviesdama ir valso ritmu pasisukti, ir polką patrepsėti, ir palinguoti, skambant lyriškai dainai. Šauniai po giedru rudenišku dangumi nuskambėjo ir svečių - Kazlų Rūdos socialinių paslaugų centro pučiamųjų orkestro „Parama" - atliktos melodijos.

Ir vis dėlto didžiausias šventės akcentas - senieji motociklai. Už jų puoselėjimą Griškabūdžio seniūnas Saulius Naumavičius Padėkos raštais apdovanojo Arvydą Gicevičių, Aidą Gicevičių, Andrių Oleką, Robertą ir Albertą Bakius, Juozą Černevičių, Stanislovą Černevičių, Algį Ramanauską, Arūną Černevičių. Šventės metu įkurtas senųjų motociklų mylėtojų klubas, jau turintis devynis narius ir laukiantis naujų. Šio klubo prezidentu tapo Arvydas Gicevičius, pats turintis penkis motociklus, o šventėje eksponavęs du. Vaikinas tiki, jog klubas turės tinklalapį, jo nariai dalyvaus miestų šventėse, įvairiuose pasirodymuose. Motociklai - bene pagrindinis stimulas, galintis suvienyti aplinkinių kaimų jaunimą. Jau numatyta ir kitų metų susitikimo data - liepos 2 -oji. Tiesa, greta senųjų motociklų blizgėjo ir Kazlų Rūdos baikerių klubo BOADHOGS MC „žirgai". Iškilmingo parado metu buvo galima sėsti už ratuoto riterio nugaros ir apvažiuoti garbės ratą. Tada atsirado nedaug norinčiųjų, bet jau po N. Paltinienės koncerto drąsuolių buvo daugiau...

Beje, neabejingas jaunimas buvo ir rengiant šventę. Jos iniciatorė, pagrindinė organizatorė bei rėmėja, Patašinės laisvalaikio salės direktorė Nijolė Černevičienė geru žodžiu minėjo tuos, kas greta jos ir scenoje, ir renginiuose, ir kasdieniuose darbuose. Jaunimas pynė vainikus, puošė pavėsinę, tvarkė aplinką prie kaimo kryžiaus, o šventėje vaišino tėvelių raugta gira bei katile ant laužo virta sriuba.

„Auksinių šlagerių" koncertą pakvietė Nelly Paltinienė, nepasididžiavusi nedidelėn gyvenvietėn užsukti. Vistik šiuo koncertu šventė dar nesibaigė - laukė draugiškos krepšinio žaidynės. Jose dalyvavo jaunimas iš aplinkinių kaimų - Bliuviškių, Barzdų, Griškabūdžio, Jankų, Paluobių. Gerų emocijų, taiklių metimų netrūko... Šventės prisiminimu galėjo tapti ir suvenyrai. Savo rankų sukurtais darbeliais prekiavo Griškabūdžio gimnazijos rankdarbių būrelio mergaitės su savo mokytoja Jūrate Šnipiene.

Buvo daug šaunių akimirkų, kurios ilgai liks atmintyje. Tai - tarsi plona rudenio gija, jungianti kaimo gyventojus būti kartu ir laukti naujų susitikimų.

Vitalija Ližaitienė. Autorės nuotraukos.

www.suduvosgidas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Motociklas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt