Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip išvysti sapną nemiegant? (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip išvysti sapną nemiegant? Iš tiesų tai gerokai paprasčiau, nei galite įsivaizduoti. Tuo galima įsitikinti apsilankius šokio teatro „Aura“ spektaklyje „Sapnas Nr. 5“.

Kaip išvysti sapną nemiegant? Iš tiesų tai gerokai paprasčiau, nei galite įsivaizduoti. Tuo galima įsitikinti apsilankius šokio teatro „Aura“ spektaklyje „Sapnas Nr. 5“. Pirmadienio vakarą, jau įpusėjus šventiniam maratonui, tokia galimybe galėjo pasinaudoti kauniečiai.

Muzika, verčianti pažvelgti į savo vidų... Šokėjai, lengvi lyg oras, besisukantys tarp daugybės plunksnų... Tai – vaizdas ir garsas, susijungiantis į tobulą, harmonija pulsuojančią visumą.

Sapnas nušvinta. Paslaptis saugančios akys atsimerkia, plastiški kūnai hipnotizuoja ramybe. Bet ne viskas ir ne visada būna gera ir gražu. Ne išimtis ir „Sapnas Nr. 5“ situacija. Kol vienas po kito keliasi baltieji sapnų nešėjai, tarp jų slampinėja vienui vienas juodasis – košmaras. Prasideda nuožmi dviejų priešingybių kova: jie griūna, bėga, bando kuo greičiau pribaigti vienas kitą. Bet staiga įvyksta kažkas keisto – šviesioji šokėja šypsosi ir pamažu palenkia blogietį į savo pusę. Taip tik pabrėžiamas šių dviejų spalvų, simbolizuojančių ramybę ir chaosą, ryškumas.

Šiame spektaklyje neišvysite pompastiškų dekoracijų, blizgučiais nukarstytų kostiumų, bet juos atstoja šokėjų profesionalumas, puikiai suderinta muzika ir apšvietimas. „Sapnas Nr. 5“ – puikus atokvėpis nuo kasdienybės ir skubėti verčiančių darbų.

Nuotraukų autorė Lina Pankratjevaitė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt