Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdine akcija siekta atkreipti visuomenės dėmesį į gamtą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau trečius metus iš eilės VDU studentų mokslinė draugija „Modusas“ didžiausią ir kartu svarbiasią žiemos šventę kvietė pasitikti „žaliai“. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, kvietėme visus - mažus ir didelius - prisijungti ir smagiai pabūvoti šventėje, kuri tradiciškai vyko Kauno Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6).

Jau trečius metus iš eilės VDU studentų mokslinė draugija „Modusas“ didžiausią ir kartu svarbiasią žiemos šventę kvietė pasitikti „žaliai“. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, kvietėme visus -  mažus ir didelius - prisijungti ir smagiai pabūvoti šventėje, kuri tradiciškai vyko Kauno Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6). Šia gražia akcija Modusas siekė atkreipti visuomenės, o labiausiai jaunimo, dėmesį į gamtą, parodyti, kad galima per Kalėdas puoštis ne tik gražiai, bet ir draugiškai gamtos atžvilgiu. Šventės metu ekologiškai puošėme eglutes, pagamintais žaislais iš daržovių, šiaudų, sagučių ir kitų aplinkai nekenksmingų priemonių.

Žvarbus lietus ir gūsingas vėjas neišgąsdino net pačių mažiausių šventės dalyvių. Nešini ekologiškais žaisliukais sekė Sniego Žmogaus pėdomis eglutės link. Netrukus prasidėjo eglutės puošimas, o jau po kelių minučių intensyvaus darbo buvo matyti rezultatai. Ilgai nelaukusi garbingoji komisija išrinko patį gražiausią ekologišką žaisliuką. Vėliau visų šventės dalyvių laukė orientacinės varžybos. Nešini žemėlapiais visi: mamytės, senelės, studentai ir vaikučiai išskubėjo ieškoti paslėptų lobių. Šįkart greičiausi buvo studentai - atbėgo pirmieji. Kiek pavargę po varžybų, šventės dalyviai patraukė į Botanikos sodo dvarą. Ten visų laukė karšta arbata ir pačios skaniausios vaišės. Galų gale, linksmai skambant muzikai Sniego Žmogus apdovanojo visus dalyvavusius ir prisidėjusius prie ekologiškų idėjų puoselėjimo.

AJMD  Modusas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt