Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalytė ieško gyvenimo draugo

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ši kalytė ieško gyvenimo draugo, kuris jokiu būdu nepririštų prie būdos. Ji labai vertina žmogaus dėmesį. Be galo meili ir atsidavusi, labai mikliai supranta, kas galima, o kas...

Ši kalytė ieško gyvenimo draugo, kuris jokiu būdu nepririštų prie būdos. Ji labai vertina žmogaus dėmesį. Be galo meili ir atsidavusi, labai mikliai supranta, kas galima, o kas ne. Kalytė apie trejų metų amžiaus, labai gyvybinga ir žaisminga, nors kartu sugeba būti labai santūri. Puiki sargė - pati pirma apkiauksi pro šalį einančius kaimynus, nors ir nėra nė vieno užpuolusi.

Visi, kas su ja susipažįsta, negali atsistebėti jos meilumu, supratingumu ir atsidavimu. Ji niekada negrauš šlepečių, neterš nei namie, nei savo teritorijoje, jei turės galimybę nubėgti kur toliau. Visada pasitiks energingu uodegos mojavimu ir džiaugsmingu strykčiojimu. O jei dar ir galvą galės pasidėti ant kelių, iš akių suprasi, kad niekada neturėjai geresnio draugo.

Ieško namų, kuriuose bus mylima - nesvarbu, ar žmogus vienišas - bus geriausia ir ištikimiausia kompanionė; ar šeima su mažais vaikais - bus tiek vaikų, tiek tėvų džiaugsmas. Retai kada pasitaiko sutikti tokį šunį, su kuriuo praleidęs kelias valandas suprastum, kad visą laiką tik šito šuns ir laukei. Skiepyta ir sterilizuota.

Skambinkite tel. 8 685 33730 (Saulenė)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt