Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 08:14

Karklės festivalio pramogas aptemdė aplaidus organizatorių darbas

Karklės festivalis 2014
Jorės Janavičiūtės nuotr. / Karklės festivalis 2014

Lietuvos vasaros festivalių margumyne šiemet didžiausio nuomonių pliūpsnio sulaukė pajūryje vykęs Karklės festivalis. Nors organizatoriai skelbėsi paruošę geriausią dovaną gyvos...

Lietuvos vasaros festivalių margumyne šiemet didžiausio nuomonių pliūpsnio sulaukė pajūryje vykęs Karklės festivalis. Nors organizatoriai skelbėsi paruošę geriausią dovaną gyvos muzikos ir pramogų išsiilgusiems gerbėjams, toli gražu ne viskas pateisino lūkesčius.

Šiemet penkerių metų sukaktį minintis festivalis iš pat pradžių neapleido lyderio pozicijos. Bilietais nespėję pasirūpinti gerbėjai likus dviems savaitėms iki renginio turėjo pasitikėti perpardavinėtojais – viskas buvo paprasčiausiai išparduota.

Rodos, nemaža patirtis ir teigiami dalyvių atsiliepimai turėjo nesutrukdyti šių metų festivalį padaryti tik dar geriau organizuotą. 15000 žmonių minia lietuviškame renginyje išties nemenkas iššūkis. Vis dėlto klaidų pasitaikė jau pirmąją dieną.

Vos atvykus į festivalio teritoriją, pasitiko automobilių ir dalyvių eilės. Natūralu, kad dėl gausaus lankytojų būrio tenka užtrukti ilgiau, kad pakliūtum į vidų, tačiau 4-6 valandų laukimas nėra pateisinamas.

Festivalio savanoriai, išvydę lankytojų srautus, atrodė kiek sutrikę. Prie bilietų patikros punkto dirbo ženkliai per mažai žmonių, chaosą kėlė ir be eilės bandantys prasmukti dalyviai.

Ypač nuvylė daiktų patikros darbuotojų aplaidumas. Akivaizdu, kad tokiame renginyje lankosi daugybė nepilnamečių. Vis tik niekas net nesiėmė tikrinti amžiaus, dėl to su alkoholiniais gėrimais galėjo prasmukti bet kas.

Patekus į vidų laukė nauji iššūkiai. Kempingai buvo greitai perpildyti, todėl norintiems rasti vietą palapinei statyti teko klaidžioti painiais labirintais. Naktimis dalyje kempingų apšvietimo apskritai nelikdavo, todėl tamsoje daugelis lankytojų paprasčiausiai užkliūdavo ir virsdavo ant kitų palapinių.

Nors dėl prasto oro organizatoriai nekalti, pasiruošimas gausiems krituliams galėjo būti atsakingesnis. Balose mirkstantys elektros laidai netruko sužaloti lankytojų, tuo tarpu dalies atlikėjų dėl lietaus nutraukti pasirodymai nuvylė dalyvius.

Be to, dėl gausių kritulių parkingas virto klampia pieva. Automobiliai strigo, klimpo ir gedo. Pirmąją dieną godžiai po 20 litų už stovėjimą rinkę organizatoriai, išvykstantiems dalyviams pateikė tik vieną sprendimą – sukis, kaip nori.

Bet kuriuo atveju visi šie trūkumai yra ištaisomi ir, tikėtina, daugelis dalyvių išties puikiai praleido laiką. Visgi kitąmet pirkdami bilietus festivalio lankytojai bus atidesni bei reiklesni.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt